Wiktoria Gąsiewska potwierdziła rozstanie. Adam Zdrójkowski po chwili dorzucił coś od siebie. Pięknie zamknął temat

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska

Wiktoria Gąsiewska wydała oświadczenie na Instagramie, w którym potwierdziła, że rozstała się z Adamem Zdrójkowskim. Po chwili aktor dorzucił coś od siebie. Co opublikował?

Niedawno Wiktoria Gąsiewska trafiła na usta wielu. Wszystko przez fakt, że w poniedziałkowy wieczór wybrała się do jednego z warszawskich klubów, gdzie bawiła się w towarzystwie uczestników i osób związanych z Tańcem z gwiazdami. Wśród nich był m.in. Jakub Lipowski, który w dwunastej edycji trenował Kingę Sawczuk. Tancerz i aktorka razem wychodzili na papierosa, a także pili kolorowe drinki.

Wiktoria Gąsiewska potwierdziła rozstanie. Adam Zdrójkowski dorzucił coś od siebie

Gdy zdjęcia z tego wieczoru obiegły media, Wiktoria Gąsiewska postanowiła je skomentować na łamach Faktu. Powiedziała, że świetnie się bawiła:

Po finałowym odcinku Tańca z Gwiazdami wszyscy zaangażowani w projekt świętowali zwycięstwo Piotra Mroza. Jak widać na zdjęciach, nikogo dobry humor nie opuszczał. Nie rozumiem, w jakim celu ktoś uwiecznił moje wygłupy z bratem i znajomymi. Ale mimo wszystko ja bawiłam się świetnie. Peace and love.

Od tego momentu internauci zaczęli spekulować, że aktorka rozstała się ze swoim partnerem Adamem Zdrójkowskim, którego poznała na planie Rodzinki.pl. Chociaż początkowo sama zainteresowana nabrała wody w usta, w czwartkowy wieczór wydała oświadczenie na Instagramie, w którym potwierdziła plotki:

Myślałam, że nasze sprawy sercowe zostaną sprawą prywatną i przeżyjemy to w spokoju jak dorośli. W związku z pojawiającymi się w ostatnich dniach nieprawdziwymi informacjami i publikacjami medialnymi chciałam powiedzieć, że z Adamem rozstaliśmy się już jakiś czas temu.

Gwiazda dodała, że tylko ona i Adam wiedzą, dlaczego się rozstali:

Życzę mu jak najlepiej, a was proszę o niedorabianie własnych historii, bo tylko ja i Adam znamy prawdziwy powód naszego rozstania.

Mimo iż Adam Zdrójkowski do tej pory nie odpowiedział na wpis Gąsiewskiej, kilka godzin później dorzucił coś od siebie. Na Instastory opublikował filmik nagrany w salonie fryzjerskim. Pokazał leżące na podłodze włosy i zapowiedział zmiany. Można przypuszczać, że już niedługo pochwali się odświeżonym wizerunkiem. W ten sposób pięknie zamknął temat rozstania.


Adam Zdrójkowski reaguje na doniesienia o rozstaniu z Wiktorią Gąsiewską

Adam Zdrójkowski reaguje na doniesienia o rozstaniu z Wiktorią Gąsiewską

Adam Zdrójkowski reaguje na doniesienia o rozstaniu z Wiktorią Gąsiewską

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×