Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska są już zaręczeni? Wszystko wskazuje na to, że przygotowują się do ślubu!

Zdrójkowski Gąsiewska

Zdrójkowski Gąsiewska

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska planują ślub!

Jedna z najładniejszych par polskiego show-biznesu nie kryje się ze swoimi uczuciami! Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska  złożyli niedawno bardzo poważne deklaracje dotyczące ich związku.

Podczas programu Taniec z Gwiazdami aktorska para została zapytana o ślub. Paulina Sykut konsekwentnie drążyła temat, aż w końcu uzyskała dość zaskakującą odpowiedź:

Jestem na takim etapie swojego życia, że mógłbym się oświadczyć już teraz  – powiedział Adam.

Wygląda na to, że Adam myśli o ślubie bardzo poważnie i nie zamierza długo odkładać „tego” pytania na później. W dalszej części wywiadu okazało się, że ślub krąży również po głowie Wiktorii, bo zapytana o ceremonię odpowiedziała z rozmarzoną miną:

Chciałabym w kościele, klasycznie – wyjawiła, a później dodała – Będę walczyła o tą miłość, chciałabym, żeby on był moją miłością na całe życie  – wyznała śliczna blondynka.

Wszystko wskazuje na to, że jeśli Adam zbierze się na odwagę, kupi pierścionek i padnie na kolana, nie będzie musiał bać się odpowiedzi swojej ślicznej partnerki. Zdrójkowski i Gąsiewska spotykają się niemal od roku, są nierozłączni nawet w pracy – oboje występują w hitowej rodzince. pl. 

Nie da się ukryć, że wyglądają razem pięknie i nie szczędzą sobie czułości. Oby ich związek faktycznie przetrwał do etapu białych sukni i szykownych garniturów, a później, zgodnie z życzeniem przyszłej panny młodej – już na całe życie.

Myślicie, że młoda para z takim stażem, zapracowana, w pogoni za karierą, ma szansę na ułożenie sobie życia bez obaw o konflikty i rozstania?

Zobacz: Jak Wiktoria Gąsiewska pocieszała się po porażce w “Tańcu z Gwiazdami”? Wypłakiwała się na parkiecie w ramionach przystojniaka!

Zobacz: Adam Zdrójkowski oburzony wynikami “Tańca z Gwiazdami”: “Nie zgadzam się z werdyktem”

Zobacz: Adam Zdrójkowski nie ukrywa swojej zazdrości o Wiktorię Gąsiewską: “Miałem z tym problem”. Co sądzi o jej tanecznym partnerze? [WIDEO]


Adam Zdrójkowski z Wiktorią Gąsiewską na studniówce

Adam Zdrójkowski z Wiktorią Gąsiewską na studniówce

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski na studniówce

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski na studniówce

Adam Zdrójkowski całuje się z Wiktorią Gąsiewską na studniówce

Adam Zdrójkowski całuje się z Wiktorią Gąsiewską na studniówce

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×