Szukaj

Adam Zdrójkowski chętnie pokazuje, jak mieszka. Najlepsza jest garderoba. Tam powstaje najwięcej zdjęć

Adam Zdrójkowski dom

Adam Zdrójkowski dom

Adam Zdrójkowski stał się sławny dzięki roli w serialu Rodzinka.pl. W krótkim czasie charyzmatyczny młodzieniec zyskał szerokie grono fanów, szczególnie wśród swoich rówieśników. Sprawdziliśmy, jak mieszka. Nowoczesne wnętrza i ciekawe połączenia kolorów robią wrażenie.

Adam Zdrójkowski jest jednym z najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia. Dzięki roli w serialu Rodzinka.pl w krótkim czasie stał się sławny i zyskał grono wiernych fanek. Na planie zdjęciowym poznał również swoją dziewczynę, Wiktorię Gąsiewską, z którą jest w związku od kilku lat. Internauci od dawna uważają, że tworzą oni parę idealną, choć w ich relacji nie brakowało trudnych do pokonania kryzysów.

Adam jest bardzo aktywny w social mediach. To tam pokazuje, jak wygląda jego codzienność oraz praca. Młody aktor często uczestniczy w kampaniach reklamowych, które skierowane są głównie do osób w jego wieku. Jego profil na Instagramie obserwuje ponad milion internautów, którzy ochoczo wchodzą z nim w dyskusje, doradzają oraz dzielą z nim jego smutki i radości.

Jak mieszka Adam Zdrójkowski?

Adam już od 2011 roku grał na planie Rodzinka.pl, gdzie wcielał się w rolę Kuby Boskiego. Charyzmatyczny nastolatek odkąd pojawił się w telewizji, bawił widzów, którzy z uwagą śledzili rozwój jego kariery.

Aktor jest bardzo aktywny w sieci, gdzie pokazuje, jak wygląda jego codzienność. Na Instagramie nie brakuje kadrów wykonany wewnątrz jego stylowego mieszkania, w którym jest mnóstwo kolorowych akcentów. Gwiazdor stworzył także kącik, którego mogą pozazdrościć mu Youtuberzy.

Szczególną uwagę przyciąga przestronny salon, który urządzony jest bardzo nowocześnie. Dostęp światła można regulować za pomocą długich, ciemnoszarych zasłon. Tuż obok wysokich okien znajdujących się na rogu budynku, ustawiono wygodną, żółtą kanapę narożną.

Jak mieszka Adam Zdrójkowski?

Jak mieszka Adam Zdrójkowski?

Zdrójkowski przykłada szczególną uwagę do tego, jak wygląda. Jego garderoba znajduje się w przestronnej szafie, która z powodzeniem może pomieścić niezliczoną ilość ubrań i butów. Została zaprojektowana bardzo funkcjonalnie – posiada półki, które doświetlają listwy LED oraz dwa drążki, na których można zawiesić wieszaki z odzieżą.

Jak mieszka Adam Zdrójkowski?

Jak mieszka Adam Zdrójkowski?

Adam spędza również dużo czasu przed komputerem, dlatego też urządził sobie mały kącik gamerski. Znajduje się w nim komputer z dużym, zakrzywionym ekranem, wygodny fotel oraz mikrofon.

Jak podoba Wam się mieszkanie Adama?


Jak mieszka Adam Zdrójkowski?

Jak mieszka Adam Zdrójkowski?

adam_zdrojkowski_117325503_161236958887302_5034073877780956405_n
Jak mieszka Adam Zdrójkowski?

Jak mieszka Adam Zdrójkowski?

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×