Adam Sztaba pokazał synka! Leopold nieźle wyrósł i nie jest już słodkim berbeciem!

Adam Sztaba syn

Adam Sztaba pochwalił się synem

Adam Sztaba pochwalił się zdjęciem swojego syna, Leopolda. Chłopiec właśnie skończył 3. lata, a jego dumny tata pokazał jak świętują urodziny. Jak zmienił się synek muzyka? Zobaczcie zdjęcie. Pięknie wyrósł!

Adam Sztaba został ojcem w 2016 roku. Jego ukochana Agnieszka Dranikowska urodziła ślicznego synka dokładnie 11 stycznia, a mały Leopold stał się oczkiem w głowie całej rodziny. Kompozytor był wcześniej partnerem Doroty Szelągowskiej, ale dopiero obecna partnerka dała mu tak długo wyczekiwanego synka, którym zresztą chętnie chwali się w social-mediach.

Związek z Dranikowską dał Adamowi nową młodość, którą świetnie widać na jego Instagramie Nie brakuje też zdjęć z synkiem, którego rozwój czujni fani mogą obserwować od zdjęcia do zdjęcia. Wiadomo na przykład, że Leopold interesuje się muzyką i ma nawet dziecięcy fortepian! A jak wygląda obecnie? Na nowym zdjęciu, które Adam opublikował z okazji 3 urodzin synka widać, że chłopiec nieźle podrósł. Nie obyło się też bez pełnego dumy i wzruszenia wpisu:

Godz. 8:49, dokładnie 3 lata później. III Koncert brandenburski J.S.Bacha zabrzmiał se ponownie. Od tamtego dnia mam nieustanne „nie do wiary”

♦️
#Leopoldinum#HappyBirthday#uro#achhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Internauci byli zachwyceni chłopcem i oczywiście rzucili się z życzeniami. Myślicie, że Leopold pójdzie w ślady taty?

Adam Sztaba i Dorota Szelągowska nie rozstali się na dobre?! Byli małżonkowie wciąż mają wiele ze sobą wspólnego!

Łukasz Fabiański pokazał twarz rocznego syna! Nie tylko on chwali się dzieckiem. Urocze zdjęcia dodali też Alicja Bachleda-Curuś, Adam Sztaba i kilka innych gwiazd

Adam Sztaba miał wypadek. „Przeprowadzili konieczną interwencję”


Adam Sztaba pokazał syna

Adam Sztaba pokazał syna

Adam Sztaba pochwalił się zdolnym synkiem

Adam Sztaba pochwalił się zdolnym synkiem

Adam Sztaba pokazał zdjęcie syna

Adam Sztaba pokazał zdjęcie syna

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×