Szukaj

Syn Adama Sztaby skończył 5 lat. Nie zabrakło zdjęć ze wspólnego świętowania. Jak on wyrósł

Adam Sztaba – zdjęcia z 5. urodzin syna

Adam Sztaba – zdjęcia z 5. urodzin syna

Adam Sztaba świętuje 5. urodziny syna Leopolda. Muzyk opublikował zdjęcia z przyjęcia, jakie wyprawił mu w domowym zaciszu. Przy okazji opublikował inne, archiwalne zdjęcia chłopca.

Adam Sztaba od lat jest obecny w show-biznesie. Muzyk szerszej publiczności dał się poznać w programie Idol, gdzie pełnił rolę kierownika muzycznego i pianisty. Razem ze swoją orkiestrą współpracował także przy nagrywaniu pierwszych czterech edycji Tańca z gwiazdami. Na swoim koncie ma współpracę z największymi muzykami. Sting do tej pory jest pod wrażeniem profesjonalizmu polskiego kompozytora.

Przez wiele lat Adam był w związku z Dorotą Szelągowską. Stanowili oni jedną z najpiękniejszych par w show-biznesie i chętnie pojawiali się razem na branżowych imprezach. Muzyk wspólnie z dekoratorką wnętrz wychowywał jej syna Antoniego z poprzedniego związku. Zakochani po 11 latach zdecydowali się na ślub. Okazało się, że przechodzili wtedy kryzys, a małżeństwo miało pomóc im naprawić relację. Niestety wypalonego uczucia nie udało się uratować.

Adam Sztaba pokazał zdjęcia z urodzin syna

Po rozwodzie z Dorotą muzyk długo nie leczył złamanego serca. Związał się ze swoją menadżerką Agnieszką Dranikowską. Para szybko zdecydowała się sformalizować swój związek. Zakochani wzięli ślub w Strzękocinie pod Koszalinem. Kilka miesięcy wcześniej powitali na świecie swoje pierwsze dziecko.

Ich synek Leopold stał się oczkiem w głowie całej rodziny. Chłopiec dał muzykowi drugą młodość, a dumny tata chętnie chwali się zdjęciami maluszka w social mediach. Wczoraj mały Leo obchodził swoje 5. urodziny, dzisiaj dumny tata pochwalił się pięknymi zdjęciami z uroczystości. Opublikował też sporo innych fotografii z chłopcem, jakie powstały na przestrzeni lat.

Drobna konwersacja na poparcie, że mój syn ma słuch:
– Czy tata jest zakochany w swoim synku?
– Powiedziałeś Zakopane?

Synku drogi, w 5 lat można się przyzwyczaić, że jesteś. Na razie idzie mi opornie. #Leopoldinum#5lat #urodziny #birthday #wymarzony #wyśniony #wyczekany #achhh

W hasztagach Sztaba zdradził, że mały Leo jest dla niego wymarzonym i wyśnionym dzieckiem. Pod postem Adama natychmiast zaczęły się pojawiać życzenia od fanów dla małego solenizanta:

  • Wszystkiego najcudowniejszego dla Poldka.
  • Najnajnajserdeczniejsze życzenia urodzinowe dla tego przystojniaka!
  • Cudownie. Wszystkiego najlepszego Lepopold.

My również przyłączamy się do wszystkich serdeczności i małemu Leopoldowi życzymy wszystkiego, co najlepsze.


Adam Sztaba - 5. urodziny syna Leopolda

Adam Sztaba - 5. urodziny syna Leopolda

Adam Sztaba - 5. urodziny syna Leopolda

Adam Sztaba - 5. urodziny syna Leopolda

Adam Sztaba - 5. urodziny syna Leopolda

Adam Sztaba - 5. urodziny syna Leopolda

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×