Jak układa się nowy związek Adama Sztaby z Agnieszką Dranikowską?

Adam Sztaba i Agnieszka Dranikowska zdjęcia relacja

Adam Sztaba i Agnieszka Dranikowska zdjęcia relacja

Rozstanie Adama Sztaby i Doroty Szelągowskiej było jednym z bardziej zaskakujących wydarzeń towarzyskich w minionym roku. Para nie zdecydowała się jednak na publiczne pranie brudów i z klasą podeszła do prowokujących publikacji tabloidów, które prześcigały się w dostarczaniu coraz to bardziej kuriozalnych plotek. Oboje nie komentowali niczego, tylko skupili się na tym, co dzieje się tu i teraz.

Dorota Szelągowska obecnie ładuje baterie poza Warszawą, a Adam Sztaba buduje relację z Agnieszką Dranikowską. Według informacji Flesza, związek muzyka i agentki układa się wzorowo. Zakochani nie planują na razie żadnych publicznych wyjść, dlatego też na próżno szukać jakichkolwiek zdjęć Adama Sztaby z nową partnerką.

Nie ma wątpliwości, że są zgranym duetem, ale nic w tym dziwnego, znają się przecież od czasów studiów. Nigdy bym jednak nie przypuszczał, że oni będą parą. Owszem, pracowali ze sobą od kilku lat, a znali się jeszcze dłużej, ale nic nie wskazywało na to, że ta znajomość przerodzi się w coś więcej – zdradza we „Fleszu” znajomy pary

Najważniejsze, że oboje są szczęśliwi. A w zasadzie cała trójka.

Zobacz, jak wygląda Agnieszka Dranikowska – nowa dziewczyna Adama Sztaby

Adam Sztaba, Dorota Szelągowska

Fotografia: AKPA

Agnieszka Dranikowska Fot. MySpace

Agnieszka Dranikowska
Fot. MySpace


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×