Z „TTBZ” wyleciał kolejny juror. Nie tylko Kacpra Kuszewskiego zabraknie w show. Takiej rewolucji jeszcze nie było

Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 15. Kolejny po Kacprze Kuszewskim juror rezygnuje z udziału w show. Zobaczcie, co donosi portal.

Program Twoja Twarz Brzmi Znajomo zadebiutował na ekranach telewizorów 8 marca 2014 roku. Właśnie wtedy po raz pierwszy znane i lubiane gwiazdy wcieliły się w legendy estrady. Show wygrała wówczas Katarzyna Skrzynecka. Aktorka tak świetnie poradziła sobie z powierzonym zadaniem, że zaproszono ją do udziału w kolejnej edycji w roli jurorki. Zbliża się 15. odsłona show.

Polsat stopniowo informuje, kto pojawi się w 15. edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Wśród potwierdzonych już uczestników są: Robert Janowski, Basia Kurdej-Szatan, Paulina Sykut, Kasia Łaska, Tomasz Ciachorowski oraz Adam Zdrójkowski. To 6 z 8 gwiazd, a więc jeszcze dwie zostają niespodzianką.

Tymczasem Pomponik donosi, że po Kacprze Kuszewskim, który nie będzie oceniać występów uczestników, z jurorowania zrezygnował kolejny oceniający. Kto?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Po Kacprze Kuszewskim kolejny juror opuszcza show

Z show pożegnał się Kacper Kuszewski, o czym produkcja programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo poinformowała na Instagramie. Opublikowała komentarz aktora, który odniósł się do zmian. Podkreślił, że nie może się doczekać nadchodzącej edycji, szczególnie że nie będzie musiał oceniać występujących uczestników:

Drodzy Państwo, poznaliście już większość uczestników kolejnej, 15. edycji programu @twojatwarzbrzmiznajomo i pewnie tak, jak ja, nie możecie się doczekać, by zobaczyć ich w akcji. Ja cieszę się tym bardziej, że nie będę już musiał łamać sobie głowy (i serca) komu z nich dać 10 punktów, a komu 1.

Zapowiedział także, że jego miejsce zajmie Michał Wiśniewski. Tymczasem okazuje się, że nie tylko były gwiazdor M jak Miłość żegna się z show.

Adam Strycharczuk, bo o nim mowa, w brawurowym stylu wygrał dwunastą edycję programu, a w kolejnej pojawił się już jako juror. Pomponik podaje, że artysta nie weźmie udziału w nadchodzącej odsłonie Twoja Twarz Brzmi Znajomo:

Mogę powiedzieć, że w programie nie zobaczymy już Adama Stycharczuka. Szykuje się zmiana wśród jurorów, ale nie znam na razie nazwiska – mówi informator programu.

Pozostaje poczekać na dalszy rozwój sytuacji. Pewne jest jednak, że takiej rewolucji jeszcze nie było.


Finał 14. edycji TTBZ - Adam Strycharczuk

Finał 14. edycji TTBZ - Adam Strycharczuk

Adam Strycharczuk - Twoja twarz brzmi znajomo 12.

Adam Strycharczuk - Twoja twarz brzmi znajomo 12.

Adam Strycharczuk - finał Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12

Adam Strycharczuk - finał Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12

Komentarze

 • Gość pisze:

  Wiśniewski nigdy nie śpiewał tylko charczał. Co on będzie oceniał i jak. Produkcji chodzi o kontrowesje bo liczą na oglądalność. Tragedia.

 • Gość pisze:

  Najpierw odszedł mega Kuszewski, teraz super Strycharczuk, a po nich Walewska odejdzie i zostaną warci siebie – nic nie wnosząca Skrzynka oraz Wiśnia w kryzysie wieku średniego, pozujący na młodzieniaszka. Niech jeszcze do kompletu dorzucą Zenka i Dodę. W sumie jacy uczestnicy tej edycji, takie jury. Żenada!

 • Gość pisze:

  Oooo szkoda. Uwielbiam Adama

 • dariusz 1209 pisze:

  Strycharczuk odchodzi bo nie lubi się z Wiśniewskim

 • Gośćberni pisze:

  Szkoda Adama , ten program dużo na tym straci.

 • Gość pisze:

  Wielka szkoda, dla mnie to najlepszy juror który świetnie mnie rozbawiał przed telewizorem

 • Gość pisze:

  Jak dobrze,ten facet działał mi na moje nerwy,zachowywał się jak nienormalny ale szkoda mi Kuszewskiego

 • Terenia pisze:

  Nie będę płakać To normalne przyjdą inni i program będzie dalej.Trzeba zmieniać ludzi

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×