Szukaj

Ojciec Adama Strycharczuka nie żyje. Grał u Barei. Historia ich znajomości jest jak z filmu

Adam Strycharczuk

Adam Strycharczuk

Adam Strycharczuk jest w żałobie. W social mediach pożegnał ukochanego tatę, który zmarł przez koronawirusa. Dodał bardzo wzruszający wpis.

Adam Strycharczuk od wielu lat działa w sieci. Jest wokalistą oraz współtwórcą kanału Na Pełnejktóry cieszy się sporą popularnością wśród odbiorców. Artysta znany jest z parodiowania popularnych utworów (takich jak m.in. Nie tak szybko i Ja jem kebaba) oraz licznych skeczy komediowych.

Strycharczuk wziął udział w dwunastej edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Doszedł do finału, który ostatecznie wygrał. Na tym jego przygoda z telewizyjnym show się jednak nie skończyła. W kolejnym sezonie Adam dołączył do składu jurorskiego. Zajął miejsce Pawła Królikowskiego:

Zawsze mówię, że to jest dla mnie kolejne wyzwanie. Staram się do każdego wyzwania podchodzić profesjonalnie i całym sobą. Jak pojawiła się propozycja jurorowania, to na początku był lekki stres, ciekawość, jak to ludzie odbiorą. Paweł Królikowski był chory, później dowiedzieliśmy się o tragedii – komentował w rozmowie z Jastrząb Post.

Adam Strycharczuk jest w żałobie. Jego ojciec nie żyje

Muzyk prowadzi konto na Instagramie, gdzie pokazuje kulisy zawodowych projektów, a także dzieli się momentami z życia prywatnego. To właśnie tam przekazał smutne wieści. Ojciec Adama Strycharczuka nie żyje, przegrał walkę z koronawirusem. Chociaż artysta zastanawiał się, czy powinien upubliczniać taką wiadomość, doszedł do wniosku, że jego fani powinni o tym wiedzieć:

W wieku 82 lat odszedł mój tata. Przegrał walkę z COVID-em. Zastanawiałem się czy wrzucać tego post, czy chcę dzielić się czymś tak prywatnym. Doszedłem jednak do tego, że jest tu wiele osób, które od pewnego czasu bardzo mnie wspierają i zwyczajnie Wam się to należy.

Juror programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo dodał, że to dzięki ojcu stał się takim człowiekiem, jakim jest obecnie. Tata stanowił dla Adama niemałą inspirację. Muzyk przekazał, że senior znał się ze Stanisławem Bareją, z którym poznał się, gdy pracował jako taksówkarz:

Jak zapamiętam ojca? Właśnie tak jak na jednym z niewielu zdjęć, które mieliśmy razem. Cóż, może i nie było go za wiele w moim dzieciństwie. Może i nie nauczył mnie jak przykręcać śrubę, czy wymieniać olej w aucie. Czy to jest tak naprawdę ważne? Nie. Dzięki niemu żyję, jestem uczciwym człowiekiem i tak jak on lubię bawić ludzi. Inspirował mnie jako akordeonowy samouk, chyba najlepszy jakiego w życiu słuchałem. Sypał tysiącami opowieści z pracy na taksówce, dzięki której zakumplował się z Bareją i zagrał w jego filmach. To zawsze mi pokazywało, że niemożliwe nie istnieje. Warszawiak, człowiek orkiestra.

Chociaż jego ojciec przeżył wojnę, przegrał walkę z koronawirusem:

Przeżył wojnę, PRL, różne dziwne choroby. Przegrał z wirusem, który i tak połowa ludzi uzna za spisek. Dziwne to czasy. Tata odjechał w najdłuższy kurs w życiu. Szerokiej drogi, tato.

Adamowi i jego bliskim składamy serdeczne wyrazy współczucia.


Adam Strycharczuk stracił ojca

Adam Strycharczuk stracił ojca

Adam Strycharczuk stracił ojca

Adam Strycharczuk stracił ojca

Adam Strycharczuk - Twoja twarz brzmi znajomo 12.

Adam Strycharczuk - Twoja twarz brzmi znajomo 12.

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×