Szukaj

Gwiazda „Top Model” trafiła do szpitala. Ma za sobą skomplikowaną operację. W jakim jest stanie?

Adam Niedźwiedź Top Model

Adam Niedźwiedź Top Model

Adam Niedźwiedź trafił do szpitala, o czym poinformował na Instagramie. Uczestnik Top Model ma za sobą skomplikowaną operację. W jakim jest stanie?

Adam Niedźwiedź kilka lat temu zgłosił się do programu Top ModelChociaż nie dotarł do finału i z rywalizacji odpadł jako siódmy, zyskał sporo grono wiernych fanów. To z nimi dzielił się kulisami i efektami sesji, które niestety należą już do przeszłości. Mężczyzna zrezygnował z modelingu, o czym oznajmił w oficjalnym oświadczeniu:

Nadszedł czas aby zakończyć przygodę z modelingiem. Po ostatniej kontuzji przeszedłem operację, której wynikiem jest komplikacja dolnej powieki. Niestety, przed obiektywem aparatu nic się nie ukryje, także zostałem zmuszony zaniechać dalszych działań w tej materii. Był to super okres w moim życiu, przeżyłem wiele niesamowitych sesji – byłem nawet na swoim ślubie. Poznałem super ludzi, zdobyłem doświadczenie i wiele wyniosłem z tego świata.

Adam Niedźwiedź trafił do szpitala. Czeka na operację

Adam Niedźwiedź trafił do szpitala, o czym poinformował sympatyków we wtorkowe popołudnie. Na Instagramie dodał zdjęcie z łóżka, na którym pozuje w masce ochronnej. Zdradził, że ma za sobą skomplikowaną operację oka. Wierzy, że to właśnie ona zakończy jego zdrowotne problemy, które ciągną się za nim przez ostatnie miesiące:

Przez ostatni rok ciągle źle mnie diagnozowano, leczono antybiotykami i czasami wręcz wmawiano, że tak wyglada leczenie pooperacyjne złamanego oczodołu. Także wraz z poprzednią operacją w gratisie mniej więcej co kwartał dostawałem gronkowca, moje oko wyglądało paskudnie,aby zbić objawy i nie pogarszać stanu potrzebne były końskie dawki antybiotyków. Z dniem dzisiejszym mam nadzieję, że ten rozdział mam za sobą.

View this post on Instagram

Kolejny zabieg za mną, tym razem jestem w dobrych rękach i liczę że to koniec problemów z moim okiem. Przez ostatni rok ciągle źle mnie diagnozowano, leczono antybiotykami i czasami wręcz wmawiano, że tak wyglada leczenie pooperacyjne złamanego oczodołu. Także wraz z poprzednią operacją w gratisie mniej więcej co kwartał dostawałem gronkowca, moje oko wyglądało paskudnie,aby zbić objawy i nie pogarszać stanu potrzebne były końskie dawki antybiotyków. Z dniem dzisiejszym mam nadzieję, że ten rozdział mam za sobą. Wierzę, że po tym zabiegu wszystko wróci do normy, ja zbuduje formę życia a rok 2021 będzie należał do mnie 💪🏻 Dzięki za wsparcie ! ❤️ #nevergiveup

A post shared by Adam Niedźwiedź (@adamniedzwiedz) on

Mężczyzna ma nadzieję, że wszystko wróci do normy. Podziękował za wsparcie, zadeklarował, że spróbuje zbudować formę swojego życia. Internauci mocno trzymają za to kciuki. W komentarzach nie brakuje słów otuchy:

  • Zdrówka! Myślę, że będzie tak jak piszesz! Trzymaj się cieplutko i wracaj do zdrowia.
  • Musi być już dobrze ! Wracaj szybko do pełni sił.
  • Niedźwiedziu dużo siły ci przesyłam! Zdrówka!

Redakcja Jastrząb Post przyłącza się do wpisów, życząc Adamowi jak najszybszego powrotu do formy.


Adam Niedźwiedź trafił do szpitala

Adam Niedźwiedź trafił do szpitala

Adam Niedźwiedź
Adam Niedźwiedź w ślubnej sesji (kampania marki odzieżowej)

Adam Niedźwiedź w ślubnej sesji (kampania marki odzieżowej)

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×