Szukaj

Był objawieniem „Top Model”, teraz żegna się z fanami. Adam Niedźwiedź wystosował poruszające oświadczenie

Adam Niedźwiedź, uczestnik programu Top Model, trafił do szpitala. Przeszedł operację, ale nie obeszło się bez komplikacji. Jakich? Mężczyzna wydał poruszające oświadczenie.
Adam Niedźwiedź

Adam Niedźwiedź

Adam Niedźwiedź zgłosił się do programu Top Model kilka edycji temu. Przystojny zawodnik MMA odpadł jako siódmy. Chociaż show dla niego dobiegło końca w połowie, nie zrezygnował z modelingu. Wziął udział w wielu sesjach, tak jak w tej, gdzie pozował w eleganckim, ślubnym garniturze.

Adam Niedźwiedź rezygnuje z modelingu. Wydał oświadczenie

Pod koniec zeszłego roku Niedźwiedź trafił do szpitala, o czym poinformował swoich fanów w mediach społecznościowych. Ogłosił, że będzie operowany, wszystko przez poważną kontuzję, której się nabawił, walcząc na ringu.

Mężczyzna zabieg ma już za sobą, nie przeszedł jednak tak, jak planował. Niedźwiedź kończy karierę modela, o czym poinformował swoich fanów na Instagramie. Swoją karierę podsumował w krótkim oświadczeniu:

Nadszedł czas aby zakończyć przygodę z modelingiem. Po ostatniej kontuzji przeszedłem operację, której wynikiem jest komplikacja dolnej powieki. Niestety, przed obiektywem aparatu nic się nie ukryje, także zostałem zmuszony zaniechać dalszych działań w tej materii. Był to super okres w moim życiu, przeżyłem wiele niesamowitych sesji – byłem nawet na swoim ślubie. Poznałem super ludzi, zdobyłem doświadczenie i wiele wyniosłem z tego świata.

View this post on Instagram

Cześć Wszystkim ! Dawno się tu nie rozpisywałem, więc dziś będzie trochę dłużej. Nadszedł czas aby zakończyć przygodę z modelingiem. Po ostatniej kontuzji przeszedłem operację, której wynikiem jest komplikacja dolnej powieki. Niestety, przed obiektywem aparatu nic się nie ukryje, także zostałem zmuszony zaniechać dalszych działań w tej materii. Był to super okres w moim życiu, przeżyłem wiele niesamowitych sesji – byłem nawet na swoim ślubie ???? Poznałem super ludzi, zdobyłem doświadczenie i wiele wyniosłem z tego świata. Dziękuje mojej agencji @as_management z którą byłem od początku. Nooo i co, coś się kończy a coś się zaczyna … ???? #ciekawecozkrokodylem

A post shared by Adam Niedźwiedź (@adamniedzwiedz) on

Pod wpisem odezwało się mnóstwo internautów. Pisali, że trzymają kciuki za wszystkie plany, które postanowi zrealizować:

  • Najważniejsze jest dobre nastawienie. Jedno się kończy, inne się zaczyna.
  • I tak cię kochamy i trzymamy kciuki, w którąkolwiek stronę byś nie poszedł! Oby ta nowa droga była jeszcze fajniejszą przygodą.
  • Trzymaj sie wariacie mam nadzieje ze zobaczymy sie jeszcze kiedys na calyspo.

My również mocno trzymamy kciuki.

Zobacz także: Gwiazda „Top Model” lada dzień zostanie mamą! Właśnie pokazała zdjęcia z baby shower


Adam NiedźwiedźAdam Niedźwiedź wciąż jest singlem. Ślubne zdjęcie to jedynie zapowiedź nowej reklamy z udziałem modela

Adam Niedźwiedź wciąż jest singlem. Ślubne zdjęcie to jedynie zapowiedź nowej reklamy z udziałem modela

Adam Niedźwiedź z Top Model wystąpił w ślubnej kampanii marki odzieżowej

Adam Niedźwiedź z Top Model wystąpił w ślubnej kampanii marki odzieżowej

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×