Szukaj

Nergal znowu szokuje. Muzyk pokazał swojego luksusowego mercedesa. Jego rejestracje wzbudzają kontrowersje

Adam Nergal Darski

Adam Nergal Darski

Adam Nergal Darski znany jest z tego, że uwielbia szokować. Muzyk pokazał swojego luksusowego mercedesa, ale to tablice rejestracyjne wzbudzają największe zainteresowanie. Co jest na nich napisane?

Adam Darski swoim fanom szerzej znany jest jako Nergal. Wokalista wyróżnia się swoim kontrowersyjnym stylem bycia. Nie bez powodu zyskał w naszym kraju przydomek króla ciemności. Na muzycznej scenie lider zespołu Behemoth jest obecny od 20 lat. Przez ten czas angażował się w liczne projekty. Doczekał się nawet filmu biograficznego, który nakręcił współpracujący z nim już wcześniej reżyser – Claudio Marino. W produkcji dał się poznać fanom z zupełnie innej, nieco mniej mrocznej strony. Mówił tam dużo o wolności, która jest dla niego nadrzędną wartością.

Nergal szerszej publiczności dał się poznać jako juror w programie The Voice of Poland. Okazało się, że jest świetnym nauczycielem i trenerem, a wielu młodych wokalistów marzyło o tym, by trenować pod okiem legendy death metalu. Gwiazdor zajmuje się nie tylko muzyką, ale prężnie prowadzi także inne, świetnie prosperujące biznesy. Wokalista jest współwłaścicielem aż trzech salonów barberskich.

Samochód Nergala. Jaką ma rejestrację?

Wokalista nie ma zamiaru trzymać się zasad, które go w jakikolwiek sposób ograniczają. Na każdym kroku daje wyraz swojej wolności. Muzyk prowadzi także konto na Instagramie, które z chęcią obserwują fani. Pokazuje tam kulisy swojej pracy oraz sporo kontrowersyjnych treści.

Ostatnio na jego profilu pojawiło się nagranie z urodzin Andrzeja Piasecznego, co wywołało spory skandal i sprawiło, że praca jego kolegi na planie programu The Voice Senior stoi pod znakiem zapytania. Nergal na swoim profilu lubi szokować, otwarcie mówi o niechęci do Kościoła, a jego samochód zdaje się być tego najlepszym dowodem. Gwiazdor porusza się po mieście czarnym matowym mercedesem z bardzo wymowną rejestracją:

Kolejna dawka decybeli.

Ubrany na czarno artysta oparł się o swoje luksusowe auto, przy okazji pokazując jego rejestrację, na której widzimy słowo Satan. Trzeba przyznać, że trzeba mieć sporo odwagi, by poruszać się takim autem. Jednak kto, jak nie Nergal?

Artysta porusza się mercedesem-AMG E 53 4MARIC+ Coupe. Za takie luksusowe auto trzeba zapłacić w Polsce ponad 400 tys. złotych.


Adam Nergal Darski

Adam Nergal Darski

Nergal bez koszulki. Klata Adama Darskiego

Nergal bez koszulki. Klata Adama Darskiego

Damian Ukeje miał koronawirusa

Damian Ukeje miał koronawirusa

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×