Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 22.04.2018

Adam Nawałka podjął ostateczną decyzję. Piłkarze z polskiej kadry zostaną wyrzuceni za imprezowanie?

Adam Nawałka


Adam Nawałka ukarał piłkarzy z polskiej kadry za imprezowanie

Kilka tygodni temu informowaliśmy o tym, że Artur Boruc i Łukasz Teodorczyk złamali regulamin. Polscy piłkarze w wieczór przed meczem z Armenią, zamiast iść spać jak reszta zawodników, postanowił się rozerwać i urządzić imprezę. Gdy tylko ta bulwersująca informacja dotarła do Adama Nawałki, ten zapowiedział, że zastanowi się nad karą dla obu zawodników. Mówiono nawet o tym, że za to przewinienie mogą zostać usunięci z kadry. Dziś w końcu otrzymaliśmy jego oficjalną decyzję, którą podał portal tvn24.pl. Okazuje się, że piłkarze zostaną obciążeni karą pieniężną:

Zawodnicy przyjęli to do wiadomości i obiecali poprawę. Deklarują, że chcą się zrehabilitować, nie tylko na boisku. Jeśli powtórzy się taka sytuacja, to nie widzę możliwości współpracy z tymi graczami. Ci co mi podpadli tylko dlatego dostali drugą szansę, bo wcześniej mnie nie zawiedli. Nie będzie nazwisk, nie będzie kwot. Chcemy to załatwić we własnym gronie. Wierzę, że ta drużyna dostarczy nam jeszcze wiele radości – powiedział w wywiadzie Adam Nawałka.

Niestety nie wiadomo, ile będą musieli zapłacić piłkarze. Jak myślicie, czy to wystarczająca kara? A może powinni zostać usunięci z kadry?

Zobacz także: Artur Boruc zostanie wyrzucony z kadry? Złamał regulamin!

Artur Boruc żartuje z Kazachstanu na Instagramie

Artur Boruc żartuje na Instagramie

Łukasz Teodorczyk

Łukasz Teodorczyk

Czy Adam Nawałka dobrze prowadzi reprezentację Polski?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×