Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Odważna ciążowa stylizacja Meghan Markle przyprawi Elżbietę II o ból głowy. Takich rozcięć nie nosiła nawet przed ślubem!
Odważna ciążowa stylizacja Meghan Markle przyprawi Elżbietę II o ból głowy. Takich rozcięć nie nosiła nawet przed ślubem!

Odważna ciążowa stylizacja Meghan Markle przyprawi Elżbietę II o ból głowy....

Odważna ciążowa stylizacja Meghan Markle przyprawi Elżbietę II...

David Beckham wymierzył Victorii Beckham bolesny policzek na oczach świata. „Płakała dwa dni”
David Beckham wymierzył Victorii Beckham bolesny policzek na oczach świata. „Płakała dwa dni”

David Beckham wymierzył Victorii Beckham bolesny policzek na oczach świata. „Płakała...

David Beckham wymierzył Victorii Beckham bolesny policzek na...

Paparazzi dorwali Martę Kaczyńską z mężem i synem. Dawno nie wyglądała tak ślicznie
Paparazzi dorwali Martę Kaczyńską z mężem i synem. Dawno nie wyglądała tak ślicznie

Paparazzi dorwali Martę Kaczyńską z mężem i synem. Dawno nie wyglądała...

Paparazzi dorwali Martę Kaczyńską z mężem i synem....

Dziś poniedziałek, 22.10.2018

Zdruzgotany Adam Nawałka nie krył wielkiej goryczy po meczu Polaków z Kolumbią. Smutne słowa, ale bardzo prawdziwe

Adam Nawałka po meczu Polska-KolumbiaAdam Nawałka po meczu Polski z Kolumbią

Dzisiejsza sromotna porażka Polaków z Kolumbią 0:3, oznacza koniec marzeń o finale Mundialu. Polacy zaledwie po dwóch bardzo słabych meczach zakończyli już swój udział w Mistrzostwach Świata w Rosji zostając tym samym jedną drużyną z Europy, która straciła jakiekolwiek szanse na awans. Czwartkowy mecz z Japonią będzie dla naszej kadry tylko spotkaniem towarzyskim.

Polscy kibice są zdruzgotani, bo przecież przed Mundialem piłkarze pokładali w nich tak ogromne nadzieje. Z pewnością w piłkarzy najbardziej wierzył polski selekcjoner Adam Nawałka. Nie tak wyobrażał sobie Mundial w Rosji. Trener po meczu z Kolumbią udzielił wywiadu dla Telewizji Polskiej. Jego słowa są tak smutne i prawdziwe, że nie wymagają już żadnego komentarza:

Wszyscy jesteśmy źli, biorę za to odpowiedzialność. Od razu chcę powiedzieć, że zawodnicy włożyli w spotkanie dużo trudu, grali do samego końca. Przy wyrównanym spotkaniu straciliśmy bramkę po stałym fragmencie. Nie mieliśmy nic do stracenia, staraliśmy się zaatakować, zmienialiśmy skład na bardziej ofensywny. Tak to w piłce bywa. Żałujemy, wszyscy jesteśmy źli, trzeba umieć z tym żyć. Jutro też jest dzień.

Wykorzystaliśmy maksymalnie dostępny potencjał. Graliśmy zarówno w ustawieniu ofensywnym, potem przeszliśmy na ustawienie czwórką obrońców, wprowadziliśmy drugiego napastnika. Niestety, to było za mało.

Mnie to boli najbardziej. Biorę za to odpowiedzialność. To jest sport, piłka nożna, taki wynik jest wkalkulowany. Wszyscy grali do ostatniej minuty, starali się, niestety to nie wystarczyło do pokonania takiego przeciwnika – powiedział polski selekcjoner.

Zatem to już jest koniec, nie ma już nic…

Marina z całych sił kibicuje Wojtkowi Szczęsnemu na Mundialu! Z tej okazji zaprezentowała pięknie zaokrąglony brzuszek

KOSZMAR! Kolumbia zmasakrowała Polskę na Mundialu! Nasza reprezentacja wraca do domu

Załamany Robert Lewandowski skomentował klęskę Polski na Mundialu. Po meczu z Kolumbią nie przebierał w słowachInteresujesz się piłką nożną?

Komentarzy: 4


Hans Klos | 25 czerwca 2018, 16:10

I watch(ed) the games of the Polish national team very closely. In my opinion, the greater part of this FIASCO,… the one to blame is your national trainer Nawalka, not the players…
The last match (friendly game) Poland played Lithuania… number 150 in the world, even worse than for example Luxembourg… this was creating a false feeling of invincibility… (in their mind the Polish squad was already smelling the victory of a World Cup)
Second mistake on the account of Nawalka… I think most of Polish supporters agree on this one… where were the tactics of mr. Nawalka, what was his plan, where was the fighting spirit… I suppose he said to all players: „pass to Lewandowski ‚cos he will score anyway”… ??? There was no plan, there were no tactics… it was chaos, unrecognizable style for a top 10 in the FIFA-ranking… playing the ball arounf on your own half, being 0-2, 0-3 behind… frustrating, not only for the Polish supporters, but for half of Europe which WERE fan…


Gość | 25 czerwca 2018, 08:14

Niestety nasi reprezentanci skupiają się na byciu celebrytami. Każdy gra do swojej bramki.


po NAWAŁnicy ,wstyd i żenada | 25 czerwca 2018, 01:11

Takie „orły” … Senegal podciął skrzydła. Kolumbia oskubała z piór. I został kurczak. A Japonia to zgriluje.


Gość | 25 czerwca 2018, 01:07

TUTAJ PŁACZNICZ NIE POMOŻE…NALEZY WYWALIĆ WSZYSTKIE TE STARE ‚KONIE’ , WYMIENIĆ KADRĘ, NA MŁODYCH, ŚWIEZYCH, ZWINNYCH, SZYBKICH ‚FIZYCZNIE i GŁOWĄ’, ODDANYCH PIŁCE, A NIE KASIE, REKLAMOM, CLEBROWANIU, ZABAWIE i ŻYCU PONAD STAN…


Dodaj komentarz
×