Adam Małysz pokazał zdjęcie z żoną, a fani jej nie poznali! „Obok Pana Kayah?”. W komentarzach aż wrze

Fani nie poznali Izabeli Małysz

Fani nie poznali Izabeli Małysz

Adama Małysz pokazał zdjęcie z Izabelą Małysz u boku, a fani jej nie poznali! Pomylili ją z Kayah i nie mogą uwierzyć, że to fotografia bez filtrów!

Adam Małysz skoczek narciarski, który jest żywą legendą tego sportu. To on rozbudził w Polakach zainteresowanie uprawianą dyscypliną, osiągając niewiarygodne wyniki.

Był wielokrotnym zwycięzcą najważniejszych konkursów i turniejów w skokach narciarskich. Małyszomania trwała długi czas i do dziś najwierniejsi fani wspominają ten czas z rozrzewnieniem. Wystąpił w 349 konkursach Pucharu Świata. Odniósł 39 zwycięstw, 92 razy stał na podium, 198 razy zajmował miejsce w pierwszej dziesiątce zmagań, a 307 razy zdobywał punkty Pucharu Świata. To niewiarygodne osiągnięcia.

Przez cały czas trwania kariery, miał niesamowite wsparcie w żonie. Izabela Małysz trwała u jego boku i na siebie wzięła ciężar prowadzenia się domu i zajmowania się ich jedyną córką, Karoliną. W ubiegłym roku zrobiło się o niej głośno, gdyż postanowiła zawalczyć o swoje marzenia i przyjęła propozycję udziału w 12. edycji Tańca z gwiazdami.

Teraz to ja jestem cieniem orlicy – mówił z dumą o żonie Orzeł z Wisły.

Swoje taneczne umiejętności rozwijała pod okiem Stefano Terazzino. Na parkiecie dawała z siebie wszystko, ale to nie wystarczyło, by przekonać widzów czwartego odcinka show i pożegnała się z programem. Zyskała jednak sporą popularność i jest wnikliwie obserwowana przez fanów. Na najnowszych zdjęciach ci jej nie poznali…

Adam Małysz zapozował z żoną. Fani nie poznali Izabeli Małysz

Adam Małysz wraz z żoną pojawili się na pierwszym konkursie Pucharu Świata w skokach narciarskich w Wiśle. W zawodach triumfował Dawid Kubacki, a Piotr Żyła i Kamil Stoch uplasowali się na piątym oraz dziesiątym miejscu.

Sportowiec na skoczni w rodzinnej Wiśle (nazwanej jego imieniem) pojawił się wraz z Izabelą, a zdjęciem podzielił się z fanami w sieci.

Fani nie omieszkali skomentować zdjęcia. Skupili się na tym, że nie Iza Małysz na fotografii jest mało do siebie podobna:

  • Adam co to za kobita? Iza ją zna?
  • Małżonki nie poznałam.
  • Panie Adamie, obok Pana Kayah??
  • To nie jest Iza, zupełnie inne rysy twarzy. Jaja sobie Pan robi, prawda?
  • Na pierwszy rzut oka obok Pana jest Kayah…
  • Super pięknie ale to naprawdę jest pani Iza?
  • Jezu,myślałam że to Kayah. Pani Izo,po co to było Pani?
  • Zmiana małżonki czy u małżonki? – piszą.

Jak myślicie, czy sugestie na temat medycyny estetycznej, która wpłynęła na wygląd Izabeli, są słuszne?


Fani nie poznali Izabeli Małysz

Fani nie poznali Izabeli Małysz

Fani nie poznali Izabeli Małysz

Fani nie poznali Izabeli Małysz

Fani nie poznali Izabeli Małysz

Fani nie poznali Izabeli Małysz

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×