Szukaj

Adam Małysz ma koronawirusa. A co z jego żoną?

Adam Małysz

Adam Małysz

Adam Małysz ma koronawirusa. O całej sprawie poinformował w oficjalnym oświadczeniu, które w poniedziałek opublikował na Facebooku. Co z jego żoną Izą? Czy ona także się zaraziła?

Adam Małysz miał kontakt z osobą chorą na koronawirusa. Zrobił test, który okazał się pozytywny, o czym poinformował w poniedziałkowe popołudnie. W oświadczeniu podkreśla, że na razie nie zauważył u siebie żadnych objawów. O całej sytuacji mówi jednak głośno, by poinformować każdego, kto ostatnio miał z nim kontakt:

Piszę o zarażeniu również tutaj, by chronić innych i ograniczyć rozprzestrzenianie się wirusa. To ważne, by wszyscy, którzy mieli ze mną kontakt w ostatnim czasie, przebadali się i podjęli niezbędne w takich okolicznościach środki ostrożności.

Na zakończenie Małysz zwrócił się do prośbą do internautów, by uważali na siebie:

Jak wiecie, przestrzegam zasad bezpieczeństwa, ale okazuje się, że to nie wystarcza. Niech ta sytuacja będzie i dla Was przestrogą – dbajcie o siebie i uważajcie.

Adam Małysz ma koronawirusa. Co z jego żoną, Izą?

Adam Małysz na razie czuje się dobrze, co potwierdził w rozmowie z Faktem. Mówi, że nie panikował, gdy dowiedział się o koronawirusie. Przebywa na kwarantannie i nie spotyka się z nikim innym niż z domownikami. Czasami wychodzi na świeże powietrze i spędza czas w ogrodzie:

Nie panikowałem od początku, gdy tylko poznałem wyniki, ale niepewność była i jest. Siedzę z żoną w domu na kwarantannie, ale przynajmniej do ogrodu mogę wychodzić — mówi Orzeł Wisły w rozmowie z tabloidem.

Czy Iza Małysz zaraziła się koronawirusem od męża? Pomimo tego, że na razie przebywa na kwarantannie, jeszcze nie została przebadana pod tym kątem:

Iza musi czekać, bo dopiero po kolejnym moim badaniu może przejść test — dodaje Adam Małysz.

Dyrektor Polskiego Związku Narciarskiego martwi się o skoczków z kadry. Jak informuje, zostaną poddani odpowiednim testom.


Izabela Małysz, Adam Małysz – premiera filmu (Nie)znajomi

Izabela Małysz, Adam Małysz – premiera filmu (Nie)znajomi

Adam Małysz i Iza Małysz wypoczywają na Malediwach

Adam Małysz i Iza Małysz wypoczywają na Malediwach

Iza Małysz z córką Karoliną

Iza Małysz z córką Karoliną

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×