Adam Konkol pokazał urocze zdjęcie z rodziną. Ma również propozycję pracy artystycznej dla swojej pięknej żony Angeliki

Adam Konkol

Adam Konkol

Adam Konkol powraca z nową płytą

Adam Konkol to założyciel zespołu Łzy. W przeszłości związany był również z Paullą. Mają ze sobą syna. Kilka miesięcy temu muzyk zdradził nam jak radzi sobie ze swoją niezwykle rzadką chorobą. Cierpi na zespół Eisenmengera czyli bardzo rzadką odmiana tętniczego nadciśnienia płucnego.

Zobacz: Adam Konkol o walce ze śmiertelną chorobą: „Kilka razy otarłem się o śmierć”

Adam Konkol na wiosnę powraca na rynek muzyczny z nową płytą. Dobrą wiadomością pochwalił się na Facebooku. Zdradził także, że chciałby aby jego żona – Angelika Konkol – wystąpiła w pierwszym teledysku promującym jego płytę: 

Rodzinnie. Na początku marca ukaże się moja nowa solowo-autorsko-kompozytorska płyta, wypadałoby nakręcić teledysk do pierwszego singla, ludzie biorą do klipów modelki, a ja zatrudnię swoją żonę- jeśli się zgodzi oczywiście. Miałem taką wizję od początku pracy nad płytą. Dobrego roku dla wszystkich dobrych ludzi, oby był lepszy niż wszystkie do tej pory 🙂 PS. to pierwsze zdjęcie w czwórkę.  

Muzyk po raz pierwszy pokazał zdjęcie swojej rodziny w komplecie. Wyglądają wspaniale 🙂 Jesteście ciekawi nowej produkcji muzycznej Adama Konkola?

Adam Konkol z rodziną

Adam Konkol z rodziną

Adam Konkol z żoną Angeliką Konkol

Adam Konkol z żoną Angeliką Konkol


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×