Nergal pokazał zdjęcia ze szpitala. Pierwsze już widzicie, drugie jest bardziej drastyczne

Nergal

Nergal

Nergal trafił do szpitala. Przeszedł poważne badanie, o czym poinformowano na Instagramie. Wiadomo, co mu dolega i w jakim jest stanie.

Adam Darski, znany lepiej jako Nergal, od wielu lat jest związany z muzyką. W 1991 roku razem z grającym na perkusji Adamem Muraszko założyli grupę Behemoth. Ten pomysł okazał się być strzałem w dziesiątkę. Po pewnym czasie ich kariera nabrała rozpędu, a muzycy zaczęli koncertować na całym świecie.

Nergal zgromadził wokół siebie spore grono fanów. By być z nimi w stałym kontakcie, prowadzi konto na Instagramie. Publikuje nie tylko wpisy związane ze swoją karierą, ale także z życiem prywatnym. Niedawno ogłosił, że przyjął szczepionkę przeciw COVID-19. Przy okazji zaapelował do internautów, by poszli w jego ślady:

Ok, to dzieje się ponownie, to druga dawka. To Pfizer. Zachęcam was do tego, żeby się szczepić, bo powinniśmy wrócić do jakiejś normalności. Bądźcie silni i zdrowi – powiedział.

Adam Darski Nergal pokazał zdjęcie ze szpitala. Jakie badanie przeszedł?

W piątkowy poranek Nergal poinformował swoich fanów, że trafił do szpitala. Pokazał drastyczne zdjęcie z badania. W opisie zdradził, że drugi raz w życiu poddał się gastroskopii. Dzięki profesjonalnej opiece, tym razem wraca do domu z dobrymi wspomnieniami:

Pierwszy raz zrobiłem to w szpitalu 10 lat temu i to było BRUTALNE! Tym razem trafiłem na super miłego lekarza z odpowiednim podejściem i było całkiem gładko…wciąż jednak daleko od zabawnego i radosnego.

Zdradził, że z jego zdrowiem jest wszystko w jak najlepszym porządku. Muzyk ujawnił też, że po zakończeniu diagnozy spotkało go miłe zaskoczenie:

W każdym razie wszystko jest w porządku, więc mogę trzymać się mojej rutyny przy kawie i winie! A kiedy przyszło pokryć rachunek, powiedziano mi: porządni ludzie otrzymują usługę za darmo. Jestem wdzięczny i szczęśliwy.

Internauci nie pozostawili wpisu bez reakcji. W komentarzach pod zdjęciem cieszą się z postawionej przez lekarza diagnozy i życzą muzykowi dużo zdrowia.


Nergal pokazał zdjęcie ze szpitala

Nergal pokazał zdjęcie ze szpitala

Nergal pokazał zdjęcia ze szpitala

Nergal pokazał zdjęcia ze szpitala

Nergal - szczepienie

Nergal - szczepienie

Komentarze