Szukaj

Gwiazda Polsatu zmieniła branżę. Zamiast w show-biznesie, pracuje w knajpie

Ada Śledź

Ada Śledź

Mówi się, że udział w reality show otwiera drzwi do kariery. Niestety nie wszyscy uczestnicy tego typu programów po wyłączeniu kamer spotkali z kolejnymi propozycjami współpracy. Jedna z uczestniczek Love Island całkowicie zmieniła branżę. 

Love Island. Wyspa miłości to jeden z najpopularniejszy show randkowych na świecie. W Wielkiej Brytanii emitowana jest już piąta edycja tego programu. Polski format prowadzi modelka i prezenterka telewizyjna Karolina Gilon. Żeby wziąć udział w reality show Polsatu, trzeba być pełnoletnim singlem, który nie ma więcej niż 35 lat. W programie można nie tylko zdobyć wielką sławę, ale poznać także miłość swojego życia.

Uczestnicy programu wprowadzają się do luksusowej willi w Hiszpanii. Przygoda w programie zaczyna się poprzez wybranie swojego partnera. Każdy ich krok jest bacznie śledzony przez telewizyjne kamery. Zakochani mają do wykonania również zlecone im zadania. O tym, kto odpadnie z programu, decydują widzowie. Ich miejsce zajmują kolejni uczestnicy, którzy mają ochotę na przygodę i romans. W programie zatem nie wystarczy zdobyć serce swojej drugiej połówki, ale także zaskarbić sobie sympatię widzów.

Love Island. Wyspa Miłości: Ada Śledź została kelnerką

Pierwsza edycja polskiej edycji programu spotkała się ze sporym zainteresowaniem widzów. Wkrótce po zakończeniu programu ruszyły castingi do kolejnej odsłony reality show. Uczestnicy tego typu programów mogą liczyć na spore zainteresowanie widzów, oraz pozostanie w show-biznesie na znacznie dłuższy czas. Często tuż po opuszczeniu programu dostają kolejne zawodowe propozycje.

Uczestniczka show Polsatu Ada Śledź wybrała jednak inną drogę. Jak donosi dziennik Fakt, urocza 21-latka dostała pracę jako kelnerka. Śliczna blondynka ma etat w jednej z warszawskich restauracji. Podobno w miniony piątek rozpoczęła pracę i wykonywała ją z wielkim zaangażowaniem.

View this post on Instagram

Kto znowu siedzi w głowie Ady? ????

A post shared by Love Island. Wyspa Miłości (@loveislandwyspamilosci) on

Niestety młodej dziewczynie po udziale w programie nie udało się zrobić kariery w show-biznesie. Reality show nie każdemu otwiera taką możliwość.

 


Ada Śledź z Love Island

Ada Śledź z Love Island

Ada Śledź

Ada Śledź

Ada Śledź

Ada Śledź

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×