Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 24.04.2018

Królowa Elżbieta przygotowuje się do abdykacji! Monarchinię zastąpi William czy Karol?

Królowa Elżbieta II abdykacja


Abdykacja Królowej Elżbiety II

Królowa Elżbieta II rządzi nieprzerwanie od 64 lat: od 9 września 2015  jest najdłużej panującym monarchą Wielkiej Brytanii, bowiem pobiła rekord królowej Wiktorii (63 lata, 7 miesięcy i 2 dni), której jest praprawnuczką. Od 13 października 2016 jest najdłużej panującą żyjącą głową państwa na świecie. 

Brytyjczycy kochają swoją królową i trudno im wyobrazić sobie, by ktoś inny mógł rządzić ich krajem. Niestety nic jednak nie trwa wiecznie i Elżbieta prędzej czy później będzie musiała ustąpić z tronu. Królowa sama świetnie o tym wie i nie chce pozostawiać niczego przypadkowi, dlatego jak donoszą brytyjskie tabloidy – Elżbieta rozpoczęła przygotowania do abdykacji!

92-letnia monarchini postanowiła, że w wieku 95 lat odda tron swojemu synowi – księciu Karolowi. Co ciekawe Karolowi przysługuje prawo do nie przyjęcia tej schedy, co by oznaczało, że książę William może niedługo zostać królem!

William i Kate cieszą się wielkim poparciem wśród Brytyjczyków – popiera ich prawie 80% społeczeństwa, co oznacza, że Karol i Camilla mają koło 20%.

Alkoholowe przyzwyczajenia Królowej Elżbiety II wyszły na jaw!

Księżna Kate symbolicznie utarła nosa królowej Elżbiecie II? Przejęła po niej schedę i… „Oddała hołd Dianie”

książę William, królowa elżbieta, księżna kate

książę William, królowa Elżbieta, księżna Kate

Królowa Elżbieta II pije alkohol

Królowa Elżbieta II pije alkohol

Książę William czy książę Karol? Kto powinien zostać królem Wielkiej Brytanii?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×