Szukaj

Kolejne zdjęcie odchudzonej Adele podbija internet! Gwiazda rodzi się na nowo

Adele schudła

Adele schudła

Adele 5 maja skończyła 32 lata. Z tej okazji znajomi i przyjaciele składali jej życzenia za pomocą social mediów. Jeden z nich, Aaron Paul przy okazji pokazał jej zdjęcie w czarnej mini. Ależ ona wygląda!

Już od dobrych kilku miesięcy kolorowe media rozpływają się w zachwytach nad pięknie odchudzoną Adele. Od kiedy artystka postanowiła zadbać o swoje zdrowie i samopoczucie, każde jej zdjęcie wywołuje same ochy i achy.

Na najnowszym, które opublikowała u siebie na profilu, wygląda rewelacyjnie. Szczuplutka, w króciutkiej sukience, która wyeksponowała jej zgrabne nogi i nowej fryzurze, jest prawie nie do poznania. Okazja były jej urodziny. Nowa, odmieniona Adele niezwykle podoba się fanom.

Szczuplutka Adele na zdjęciu u przyjaciela

Adele, to piosenkarka, która zdobyła sobie międzynarodową popularność charakterystycznym, nietuzinkowym głosem. Nigdy nie należała do najszczuplejszych, ale po rozstaniu z mężem, Simonem Koneckim, zaczęła chudnąć w zastraszającym tempie.

Piosenkarka już pod koniec 2019 pokazała się znacznie szczuplejsza. Jej metamorfoza zrobiła na wszystkich wielkie wrażenie. Wielkie niedowierzanie wywołały zdjęcia Adele z plaży na wyspie Anguilli, położonej na Morzu Karaibskim. Piosenkarka odpoczywała na wakacjach z przyjaciółmi, Harrym Stylesem i Jamesem Cordenem. Wyglądała jak nie ona.

Po publikacji zdjęć wielu zastanawiało się, jak udało się jej tak pięknie schudnąć, i ile kilogramów zgubiła. Wkrótce okazało się, że pozbyła się około 50 kilogramów, a jej metamorfoza jest tak wielka, że czasem fani jej nie rozpoznają. Wszystko to wynik diety i ćwiczeń, ale też ogromnego stresu związanego z rozstaniem z mężem.

We wtorek 5 maja gwiazda świętowała swoje 32. urodziny. Jeden z jej znanych przyjaciół opublikowała zdjęcie gwiazdy z Las Vegas. Jeśli ktoś miał wątpliwości co do figury Adele na fotografii na jej własnym profilu, to Aaron Paul rozwiewa wątpliwości – to nie żadne sztuczki, ona teraz tak wygląda.

Wszystkiego najlepszego aniołku, kochana Adele. Pojawiłaś się w moim życiu na kilka miesięcy przed urodzeniem się Story i szybko stałaś się jedną z najważniejszych osób w mojej podróży jako nowa matka. Nauczyłaś mnie tak wiele. Świecisz, bo Twoje serce jest pełne. Jestem bardzo dumny z tego, jakim człowiekiem jesteś – napisał.

Adele na zdjęciu Aarona Paula

Adele na zdjęciu Aarona Paula

 

Czarna mini, złota biżuteria i długie kozaki. Włosy upięte. W takiej stylizacji Adele pojawiła się na zdjęciu przyjaciela. Przyznać trzeba, że jej nowy look jest zachwycający.


Adele na zdjęciu Aarona Paula

Adele na zdjęciu Aarona Paula

Adele 2020 – jak schudła?

Adele 2020 – jak schudła?

Adele na ślubie przyjaciółki

Adele na ślubie przyjaciółki

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×