Szukaj

Zapomniana gwiazda jest chora psychicznie: „Cierpię na schizofrenię, depresję maniakalną i lęki”. To jednak nie koniec

Aaron Carter ujawnia, że ​​ma ogromne problemy ze zdrowiem psychicznym. Cierpi na schizofrenię, zaburzenia afektywne dwubiegunowe, depresję maniakalną oraz lęki. Zobaczcie, jak walczy o normalne życie.

Aaron Carter choroba

Aaron Carter, to młodszy brat Nicka Cartera z Backstreet Boys, sam również był gwiazdą muzyki pop w latach 90-tych. Teraz zapomniany piosenkarz, otwarcie opowiada o swoich zmaganiach ze zdrowiem w nowym odcinku The Doctors. Doniesienia są bardzo niepokojące.

Choroby Aarona Cartera

31-letni Carter wymienił liczne diagnozy zdrowia psychicznego, jakie usłyszał i przepisane dla niego leki:

Oficjalna diagnoza jest taka, że ​​cierpię na schizofrenię, zaburzenia afektywne dwubiegunowe, depresję maniakalną oraz lęki – zaczął Carter. Przepisują mi Xanax, Seroquel, Gabapentynę, Hydroksyzynę, Trazodon, Omeprazol.

Carter podał także dużą torbę z lekami na receptę gospodarzom programu dr Travisowi Storkowi i dr Judy Ho, dając widzom obraz tego, ile leków musi brać.

To moja rzeczywistość… cześć -powiedział – Nie mam nic do ukrycia. Nie brałem żadnych opioidów – podzielił się informacją – O nie nie.  Zrobiłem sobie zęby, mam sześć koron, więc musiałem wziąć Hydrokodon – uzupełnił, tłumacząc swój dziwny stan.

Przypomnijmy, że Carter pod koniec 2017 roku zgłosił się na odwyk, kiedy to jego stan zdecydowanie się pogorszył. W pewnym momencie wokalista ważył jedynie 52 kilogramy, ale jak twierdził, to wina choroby, a nie narkotyków.

Zobacz: Aaron Carter zrobił coming out! Po wielu latach przyznał się do związku z mężczyzną!

Aaron Carter

Aaron Carter

Czy Aaron Carter bierze narkotyki?

W programie zrobiono mu również test narkotykowy, a dr Stork powiedział, że Aaron uzyskał wynik pozytywny na lek, który później zostanie ujawniony. Okazuje się, że to Xanax dał taki wynik. Piosenkarz jest obecnie na zakręcie życia. Nie poradził sobie najlepiej w świecie show biznesu. Zaczęlo się to wszystko od spekulacji na temat jego związków z Michaelem Jacksonem.

Aaron Carter i Michael Jackson

Piosenkarz był jednym z nastolatków, którzy mieszkali i towarzyszyli królowi pop na jego farmie Neverland. Aaron Carter przyznał, że Michaelowi Jacksonowi zdarzyło się raz zachowywać się wobec niego niestosownie. Obecnie gwiazdor lat 90. planuje wydać książkę, w której opisze, co działo się między nim a Jacksonem i już teraz zapowiada, że może to nie spodobać się rodzinie zmarłego artysty. Czyżby to również przyczyniło się do problemów zdrowotnych Cartera?

Dziś wokalista myśli o kolejnej reaktywacji kariery. 16 lutego ukazał się jego album LOVE, jednak materiał przeszedł bez większego echa.

Zobacz: Aaron Carter broni Michaela Jacksona:”Przebywałem u niego w domu, też w sypialni”

Piosenki Aarona Cartera:


Aaron Carter

Aaron Carter

Aaron Carter

Aaron Carter

Aaron Carter jest biseksualny

Aaron Carter jest biseksualny

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×