Szukaj

Znany piosenkarz broni Michaela Jacksona:”Przebywałem u niego w domu, też w sypialni”

Michael Jackson

Michael Jackson

Aaron Carter krytykuje dokument o Michaelu Jacksonie

Aaron Carter był jedną z osób, które odwiedzały Michaela Jacksona w jego słynnym ranczu Neverland. Czy był świadkiem molestowania? Piosenkarz zajął wyraźne stanowisko. 

Michael Jackson przez wiele lat mierzył się z zarzutami o pedofilię. Chociaż żadna z prowadzonych rozpraw nic mu nie udowodniła, a piosenkarz od kilku lat nie żyje, co jakiś czas zgłaszają się osoby, które miały być rzekomo molestowane przez muzyka.

Niedawno światło dzienne ujrzał film dokumentalny, w którym wypowiadają się osoby, twierdzące, że są ofiarami Jacksona. Przeciwko niemu głośno postanowił zaprotestować piosenkarz Aaron Carter.

W rozmowie z jednym z zagranicznych portali przyznał, że regularnie gościł u Jacksona, ani razu jednak nie usłyszał niewłaściwej propozycji.

Czas, który spędziłem z Jacksonem był najlepszym czasem w moim życiu, miałem wtedy 15 lat. Przebywałem u niego w domu, też w sypialni. Nie potrafię zrozumieć ich opowieści, bo moje doświadczenia są zupełnie inne.

Aaron uważa, że Wade Robson i James Safechuck całą tę historię wymyślili, chcąc w ten sposób zyskać rozpoznawalność i pieniądze. Podkreślał, że kiedy Michael żył, stali murem za nim, zeznając, że Jackson nim im nie zrobił. Kiedy jednak piosenkarz nie ma możliwości do obrony, atakują go ze zdwojoną siłą.

Zaznaczał też, że nie może pojąć dlaczego użytkownicy mediów społecznościowych mogą skazać na potępienie człowieka, który w tym momencie do zarzutów nie będzie mógł się odnieść.

Wyszła na jaw tajemnica zmiany koloru skóry Michaela Jacksona! Wszystko wykazała autopsja zwłok gwiazdora!

Gwiazdy zalały Instagram zdjęciami z Oscarów 2019! Wybraliśmy dla was najlepsze! [DUŻO ZDJĘĆ]

Michael Jackson molestował dzieci? Zapowiedź kontrowersyjnego dokumentu „Leaving Neverland” trafiła do sieci [WIDEO]

 

 


Aaron Carter jest biseksualny

Aaron Carter jest biseksualny

Nie żyje ojciec Nicka i Aarona Carterów

Nie żyje ojciec Nicka i Aarona Carterów

Aaron Carter i Nick Carter - śmierć ojca

Aaron Carter i Nick Carter - śmierć ojca

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×