Szukaj

To już koniec brawurowych popisów księcia Filipa! 97-letni mąż królowej Elżbiety już nie poszaleje za kierownicą swojego auta! Informacja z Pałacu jest jednoznaczna!

Książę FIlip ma kłopoty ze zdrowiem

Książę FIlip ma kłopoty ze zdrowiem

Książę Filip zrzekł się prawa jazdy

Książę Filip zrzekł się prawa jazdy. Taką informację przekazał oficjalnie Pałac. Zatem znany ze swojej brawury mąż królowej Elżbiety pożegnał się z kierownicą.

97-letni książę Filip ostatnio dał się poznać całemu światu ze swojej niebywałej brawury. Niektóre zagraniczne media nazwały go mistrzem kierownicy. Wszystko za sprawą wypadku, który książę spowodował w połowie stycznia bieżącego roku. Schorowany Filip wsiadł za kierownicę swojego luksusowego auta, jednak został oślepiony słońcem i spowodował poważny wypadek pobliżu wjazdu na drogę szybkiego ruchu A149.

Książę Filip nie odniósł wówczas żadnych obrażeń, jednak dwie pasażerki drugiego pojazdu miały złamany nadgarstek, obie kobiety zostały przewiezione do szpitala. W aucie z którym zderzył się książę jechał również dziewięciomiesięczny chłopiec, na szczęście dziecko nie ucierpiało w wypadku.

97-letni książę Filip, po kilku dniach od wypadku, ponownie wsiadł za kierownicę, bez zapiętych pasów bezpieczeństwa dał kolejny popis rajdowy. Warto nadmienić, że bardzo schorowany książę Filip w sierpniu ubiegłego roku wycofał się ze sprawowania obowiązków reprezentacyjnych i rzadko pojawia się publicznie.

Okazało się, że książę Filip ma już dość szaleństwa za kierownicą, Książę zrzekł się prawa jazdy! O tym fakcie poinformował Pałac Buckingham.

Myślicie, że to dobra decyzja?

 

Książę Filip prawie zginął przez kontrowersyjny zapis w protokole. Czego dotyczy?

Królowa Elżbieta II zostanie ewakuowana z Londynu?! Pałac Buckingham szykuje się na najgorsze

Książęca para z oficjalną wizytą w sądzie! Co z rozwodem księcia Karola i Camilli Parker-Bowles?


książę Filip miał wypadek

v

Książę Filip na zdjęciach paparazzi

Książę Filip na zdjęciach paparazzi

Książę Filip – świąteczny lunch w pałacu Buckingham (2018)

Książę Filip – świąteczny lunch w pałacu Buckingham (2018)

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×