71-letnia Krystyna Pawłowicz wyciska poty na siłowni i wdaje się w pyskówkę z internautą. Nie straciła formy po odejściu z sejmu

Krystyna Pawłowicz na siłowni

Krystyna Pawłowicz na siłowni

71-letnia sędzia Trybunału Konstytucyjnego Krystyna Pawłowicz podzieliła się z internautami swoimi zdjęciami z siłowni. Fotografie spotkały się z żywym zainteresowaniem.

Krystyna Pawłowicz była jedną z najbardziej znanych twarzy polityki, a na pewno jedną ze wzbudzających największe emocje i kontrowersje. Przez wiele lat była posłanką Prawa i Sprawiedliwości. W 2019 roku postanowiła wycofać się i objęła stanowisko w Trybunale Konstytucyjnym, gdzie kadencja ma trwać aż 9 lat.

Jej rezygnacja z sejmowej kariery była bardzo szeroko komentowana przez polskie media, bo Pawłowicz, jako jedna z najbardziej niepokornych działaczek swojej partii, była postacią bardzo wyrazistą i nawet prezes Kaczyński nie był w stanie jej okiełznać. Mówiła to, co myśli bez obliczania skutku słów i konsekwencji jaki mogły ja czekać. Wielokrotnie dostawała upomnienia od Komisji Etyki Poselskiej, która prosiła ją między innymi o kontrolowanie języka.

Obecnie Krystyna Pawłowicz jest sędzią Trybunału Konstytucyjnego i nadal jest obiektem zainteresowania obserwatorów sceny politycznej, ale nie tylko. Ta barwna pani polityk jest aktywna w sieci, dzięki czemu daje wgląd w soje życie. Tym razem zaskoczyła zdjęciem z siłowni.

Krystyna Pawłowicz dba o formę. Zdjęcia z siłowni

Krystyna Pawłowicz doskonale wie, że dbanie o kondycję jest bardzo ważne. Jakiś czas temu pochwaliła się wyjściem na łyżwy, a teraz wrzuciła na swój profil zdjęcia z siłowni i to nie byle jakiej, a z ośrodka szkolenia olimpijczyków na Florydzie.

Pozdrowienia z ośrodka szkolenia olimpijczyków na Florydzie – napisała.

Internauci pod postem nie szczędzą komentarzy, wśród których nie brakuje żartów:

  • W zdrowym ciele zdrowy duch.
  • Fake news. To ośrodek szkolenia astronautów NASA na Przylądku Canaveral na Florydzie 😉
  • No nieźle Pani Profesor.
  • Ostrożnie tam, żeby pani za szybka potem nie była – piszą.

Pod jednym z wpisów internauty, Pawłowicz wdała się z nim w dyskusję:

Panią Profesor to by paraolimpijczyk przegonił kilka razy – napisał użytkownik.

Sędzia odpowiedziała:

No,a kogo Pan tak przegonił? I nie żartuję tu z Pana niesprawności…

Internauta wyjaśnił:

A w jakim obszarze Pani zdaniem sa te moje niesprawnosci…owszem mam pewnie kilka kg za duzo, ale regularnie plywam chodze na saune kopie pilke z dzieciakami…morsowanie…aha i 13 lat zawodowo trenowalem sport indywidualny na poziomie kadry PL…brakuje Pani poczucia humoru (zachowano pisownię oryginalną).

No,właśnie wykazałam się poczuciem humoru po Pana wpisie. No,co ?
Nie ? Nie wyszło tak jak Pan chciał się ze mnie pośmiać,to teraz złapany we własne sidła mnie zarzuca Pan „brak humoru”… – oparowała Pawłowicz.

Także jesteście zwolennikami czynnego sposobu spędzania wolnego czasu?


Krystyna Pawłowicz dba o formę. Zdjęcia z siłowni

Krystyna Pawłowicz dba o formę. Zdjęcia z siłowni

Krystyna Pawłowicz dba o formę. Zdjęcia z siłowni

Krystyna Pawłowicz dba o formę. Zdjęcia z siłowni

Krystyna Pawłowicz dyskutuje z internautą

Krystyna Pawłowicz dyskutuje z internautą

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×