60-letnia matka ochrzciła bliźniaki! Na uroczystość zaprosiła paparazzi [ZDJĘCIA]

Barbara Sieniewicz ochrzciła swoje dzieci

Barbara Sieniewicz ochrzciła swoje dzieci

Barbara Sienkiewicz ochrzciła bliźniaki

Ciąża i poród 60-letniej matki, która urodziła bliźnięta był przez kilka tygodni tematem numer jeden we wszystkich mediach. Kiedy już wszyscy dowiedzieli się, że kobietą, która urodziła jest aktorka z „Klanu Barbara Sienkiewicz to paparazzi nie odstępowali jej na krok. Towarzyszyli na spacerach, zakupach i spotkaniach z przyjaciółmi.

Teraz, kiedy sprawa już trochę przycichła Sienkiewicz zdecydowała się na chrzest swoich pierwszych dzieci. Uroczystość odbyła się w jednym z warszawskich kościołów. Uczestniczyła z nim tylko najbliższa rodzina, ksiądz i oczywiście Olgierd Łukaszewicz – dzięki któremu ta sprawa ujrzała światło dzienne.

Zobacz: 60-letnia aktorka Barbara Sienkiewicz w Dzień Dobry TVN. Matka bliźniąt podziękowała publicznie Ewie Kopacz za odmowę pomocy

Imiona bliźniaków 60-letniej aktorki

Barbara Sienkieiwcz zdecydowała, że jej 10-miesięczne dzieci dostaną tradycyjne imiona, które będą dźwięczne, łatwe do zapamiętania i międzynarodowe. Córce nadała imię Anna, a synowi Piotr.

Aktorka wierzy, że teraz jej pociechy będą pod opieką Boga i nic im nie grozi.

Mówi się, że to jest najszczęśliwszy dzień w życiu, ale to jest jednocześnie spokój takiej pewności, że dzieci pójdą już drogą, która jest pewną drogą na całe życie. Myślę, że chrzest mógł być wcześniej o kilka miesięcy, bo z tym nie należny zwlekać, ale rodzice zazwyczaj chrzczą dzieci do roku, więc cieszę się, że zmieściłam się w tym kanonie – mówi Super Expressowi.

Rodzice chrzestni bliźniaków najstarszej matki w Polsce

Osobami, które w świetne prawa mają pomagać matce w wychowaniu dzieci zostali najbliżsi z rodziny.

To odpowiednie osoby, bo to rodzina katolicka. Nasze babcie, czyli moja mama i Dorota były rodzonymi siostrami. A chrzestny Waldemar jest mężem Doroty – dodaje aktorka.

Po części oficjalnej 60-letnia matka, która urodziła bliźnięta zaprosiła wszystkich na lampkę wina i ciasto do pobliskiej kawiarni.

Zobacz: Barbara Sienkiewicz zaprosiła kamery do swojego mieszkania! W takich warunkach żyje najstarsza matka w Polsce

Chrzest bliźniaków Barbary Sienkiewicz

Chrzest bliźniaków Barbary Sienkiewicz

vBarbara Sienkiewicz - najstarsza matka w Polsce

Barbara Sienkiewicz – najstarsza matka w Polsce

Barbara Sienkiewicz w Pytaniu na sniadanie

Barbara Sienkiewicz w Pytaniu na śniadanie


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×