Kasia Sokołowska świętowała 50. urodziny z gwiazdami show-biznesu. Do sieci trafiły zdjęcia z szalonej imprezy

Kasia Sokołowska

Kasia Sokołowska

Kasia Sokołowska świętowała kilka dni temu 50. urodziny. Gwiazda postanowiła urządzić z tej okazji imprezę, na którą zaprosiła gwiazdy. Pokazała, jak się bawili. 

Kasia Sokołowska weszła w szeregi show-biznesu dzięki programi Top Model. Tam pojawiła się jako jedna z jurorek i ekspertka od pokazów mody, które od lat reżyserowała. W nowej roli sprawdziła się idealnie i z lubianym show związała się na stałe. To właśnie jej oceny najbardziej boją się aspirujący modele i modelki. Zawsze bowiem jest do bólu szczera i mówi, co myśli. Jej zdanie jako specjalistki szczególnie sobie cenią.

Od kilku miesięcy Kasia dzieli pracę zawodową z macierzyństwem. Mając 48 lat, ogłosiła z dumą, że spodziewa się pierwszego dziecka. O ciążę starała się od wielu lat. W końcu udało jej się spełnić największe marzenie, a na świat przyszedł jej synek Ivo Lew. Od narodzin chłopca udaje jej się wspaniale łączyć pracę w mediach z wychowaniem maluszka. Zaledwie kilka dni temu Kasia świętowała 50. urodziny. Teraz urządziła huczną imprezę.

Kasia Sokołowska urządziła imprezę z okazji 50. urodzin. Zdjęcia

Kasia Sokołowska ma już 50 lat, ale energią mogłaby obdarować wiele młodszych koleżanek. Chociaż okrągły jubileusz miała kilka dni temu, to miniony piątek postanowiła zaprosić przyjaciół i razem z nimi świętować swoje półwiecze. Na imprezie jurorki Top Model nie zabrakło gwiazd. Wśród gości byli między innymi: Lara Gessler, czy Robert Kupisz.

To właśnie młoda restauratorka zdała w sieci relację z wyjątkowego wieczoru przyjaciółki. Ona też była autorką pięknego wiosennego tortu, z którego 50-latka zdmuchnęła świeczki. Z nagrań i zdjęć, które trafiły do sieci widać, że nie brakowało tańca, dobrej zabawy, a uśmiech nie schodził jubilatce z twarzy. Całą relację z imprezy, zobaczycie w naszej galerii.

Kasia Sokołowska o dojrzałym macierzyństwie

Ciąża Kasi Sokołowskiej wzbudziła spore zainteresowanie, głównie ze względu na jej wiek. W nowej roli odnalazła się ona doskonale, a dojrzałe macierzyństwo bardzo jej służy. O wszystkim opowiedziała w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Na tyle mam przemyślane i oczekiwane to macierzyństwo, że biorę je z całym jego kolorytem. Każda mama ma takie podejście i jest po prostu otwarta. Wydaje mi się, że ta otwartość jest najważniejsza na to, co się dzieje, jakie jest dziecko. Staram się przeżywać ten czas jak najpiękniej, jak najpełniej.


Kasia Sokołowska - 50 urodziny

Kasia Sokołowska - 50 urodziny

Lara Gessler i Robert Kupisz - 50 urodziny Kasi Sokołowskiej

Lara Gessler i Robert Kupisz - 50 urodziny Kasi Sokołowskiej

Kasia Sokołowska - 50 urodziny

Kasia Sokołowska - 50 urodziny

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×