50-letnia Żona Hollywood jest w ciąży! Pokazała urocze foto z ciążowym brzuszkiem i dumnym małżonkiem!

Żony Hollywood jesienią w TVN?

Żony Hollywood jesienią w TVN?

Kinga Korta jest w ciąży

Fani fascynującego programu TVN – Żony Hollywood z pewnością kojarzą atrakcyjną Kingę Kortę. Jedna z najbardziej temperamentnych uczestniczek show pochodzi ze „zwykłej” polskiej rodziny. Kiedyś swoją powalającą urodą zwróciła na siebie uwagę pewnego Brytyjczyka, który natychmiast zaproponował jej pracę w Anglii. W Londynie pracowała jako modelka. Następnie wróciła do Polski i otworzyła sieć kwiaciarni dla zamożnych klientów. Firma osiągnęła ogromny sukces, jednak Kinga postanowiła ją sprzedać. Korta nadal pracowała jako modelka.

Jedno ze zleceń, które Kinga otrzymała, było w Tajlandii. Tam poznała swojego przyszłego męża – Cheta – biznesmena z Los Angeles. Kinga opowiada, że gdy Chet zaprosił ją do Kalifornii, powiedziała:

OK,  zatem lecimy we trójkę”. „We trójkę?  – zapytał Chet?” „Tak, ponieważ nigdzie nie ruszę się bez mojego psa”.

I tak oboje, z psem championem, polecieli do LA. Wkrótce nastąpiły oświadczyny, zaręczyny i ślub. Kinga i Chet są  małżeństwem od 4 lat. Okazuje się, że małżonkowie niebawem zostaną rodzicami! Radosną nowinę Kinga Korta przekazała za pośrednictwem swojego Instagrama. Wkleiła cudne foto z brzuszkiem opatrując je komentarzem:

 Chcieliśmy podzielić się piękną wiadomością ze wszystkimi. Wkrótce będziemy mieć nową miłość w naszym życiu. Czekanie na nasze dziecko napełniło nasze serca tak wielką miłością i radością! – napisała pod zdjęciem.

Przypomnijmy, że atrakcyjna Kinga Korta w emitowanym show Żony Hollywood, podczas dwóch edycji z sentymentem nawiązywała do tematu swojego przyszłego macierzyństwa. Otwarcie opowiadała, że wraz z ukochanym starają się o potomka:

Myślę, że czynnikiem, dla którego nie mogę zajść w ciążę, są toksyny i chemia, jakie kiedyś nakładałam na siebie. Zrobiłam badania. Nie ma wytłumaczalnych powodów, dla których ja w tę ciążę nie mogę zajść. Bardzo staramy się o dziecko. Nie przewidziałam, że nie będę mogła zajść w ciążę. Naturalne metody są dla mnie najważniejsze, będę się starała, dopóki czas mi na to pozwoli – mówiła wówczas Kinga.

Nikt oficjalnie nie wie, ile boska Kinga ma lat. Prawdopodobnie jest już po 50-tce.

Kinga Rusin szczerze o ciąży Magdy Mołek! Wyjawiła kto ją zastąpi w “Dzień Dobry TVN”! [WIDEO]

Kinga Korta o swojej późnej ciąży

W dniu dzisiejszym na jej profilu pojawił się kolejny wpis, w którym polska milionerka dziękuje fanom za słowa wsparcia, przy okazji pokazała ponownie swój ciążowy brzuch:

Dziękuję bardzo za mnóstwo listów i wiadomości z pięknymi życzeniami szczęścia dla naszego dziecka i rodziny. Wszyscy jesteście niesamowici. Jestem wdzięczna za Wasze wsparcie!!! Nigdy nie czułam się bardziej podekscytowana! Nasze dziecko rośnie tak szybko a ja uwielbiam patrzyć na mój mały dziecięcy brzuszek – napisała Kinga

Zatem wreszcie SUKCES! Kinga Korta jest w ciąży. Warto wspomnieć, że gwiazda show TVN ma wiele pasji. Jedną z nich jest hodowla wyżłów weimarskich. Jest także właścicielką sklepu z ekskluzywną biżuterią, którą też sama projektuje. Występuje również jako modelka w sesjach zdjęciowych swoich kolekcji.

Kinga zawsze wygląda zjawiskowo! Oczywiście uwielbia zakupy u najlepszych projektantów, a swoje sukienki zakłada najwyżej dwa razy. Lubi być w centrum uwagi i brylować w towarzystwie. Dla urody jest w stanie zrobić wszystko, nawet nałożyć na twarz maseczkę ze śluzu ślimaków. Jak ona zniesie ciążę, przecież przytyje?!

Gratulacje!

Bal Dziennikarzy 2018: Odchudzona Agnieszka Woźniak-Starak z dekoltem do pasa kusi wysportowaną figurą!

“Żony Hollywood” wracają na antenę. Mamy fragment pierwszego odcinka. Emocji nie zabraknie

Eva D’Angelo o swoim udziale w nowym sezonie “Żon Hollywood”: “Mogę dużo zaoferować!” [WIDEO]


Kinga Korta zostanie mamą

Kinga Korta zostanie mamą

Kinga Korta jest w ciąży

Kinga Korta jest w ciąży

Kinga Korta zostanie mamą

Kinga Korta zostanie mamą

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×