To już piąty odcinek „Azja Express”! Kto tym razem okazał się najlepszy?

Azja Express

Azja Express

5. Odcinek Azja Express – która para okazała się najlepsza?

W ostatnim odcinku z programem Azja Express pożegnali się ulubieńcy, czyli Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan. Dla wszystkich było to ogromne zaskoczenie. Jednak wyścig trwa dalej i pozostałe pary walczą o zwycięstwo.

W programie pozostało już tylko 6 par. Uczestnicy znajdują się już w Laosie, kraju buddystów. Ich pierwsze zadanie było bardzo trudne. Musieli nauczyć się mantry na pamięć. Potem było już tylko gorzej. Okazało się, że transport w tym mieście jest jeszcze trudniej znaleźć niż w Wietnamie. Jak w każdym odcinku było bardzo dużo skrajnych emocji. Gwiazdy musiały odpowiadać na trudne pytania dotyczące okolicy, w której się znajdowali, podczas gdy ich partnerzy stali na jednej nodze na niewygodnych podestach. To zadanie zwyciężyli Michał Żurawski i Łukasz Borkowski. W nagrodę musieli zdecydować której parze będzie towarzyszył niewygodny gadżet. To była trudna decyzja. Na szczęście ochotnik zgłosił się sam, którym był Pascal Brodnicki. Razem z Pawłem Dobrzańskim stwierdzili, że w sumie to nie będzie dla nich żadna przeszkoda. Wyścig trwał, znów trzeba było znaleźć nocleg. Udało się, jedni spali w lepszych inni w gorszych warunkach. Następnego dnia rozpoczęli wyprawę od nowa. Pierwsza para na mecie wygrywa immunitet.

Okazało się, że najlepsi są Łukasz Jemioł i Hanna Lis. Pozostali nie kryli zdziwienia i bardzo im zazdrościli. Jednak zwycięzcy mają przed sobą trudne zadanie… Musieli stworzyć nowe pary, tylko oni pozostaną w tym samym składzie. Hanna i Łukasz wybrali:

  • Iza Miko i Pascal Brodnicki
  • Weronika Budziło i Michał Żurawski
  • Leszek Stanek i Renata Kaczoruk
  • Agnieszka Włodarczyk i Paweł Dobrzański
  • Maria Konarowska i Ludwik Borkowski

Komu kibicujecie?

Zobacz także: Agnieszka Woźniak-Starak stanęła po stronie Renaty Kaczoruk! Usprawiedliwia jej zachowanie w „Azja Express”

Hanna Lis i Łukasz Jemioł na Instagramie

Hanna Lis i Łukasz Jemioł byli najlepsi w 5. odcinku „Azja Express”


Hanna Lis i Łukasz Jemioł na Instagramie

Hanna Lis i Łukasz Jemioł na Instagramie

Łukasz Jemioł - Pokaz Maciej Zień jesień/zima 2016

Łukasz Jemioł - Pokaz Maciej Zień jesień/zima 2016

Hanna Lis i Łukasz Jemioł na konferencji Azja Express

Hanna Lis i Łukasz Jemioł na konferencji Azja Express

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×