Kasia Sokołowska zapozowała bez makijażu i stanika. Ludzie są zgodni: „Macierzyństwo ci służy”. Trudno z tym polemizować!

Kasia Sokołowska

Kasia Sokołowska

Kasia Sokołowska zapozowała bez makijażu. 49-letnia mama wygląda po prostu idealnie. Fani i fanki nie mogą się nacieszyć jej widokiem. 

Kasia Sokołowska to 49-letnia jurorka Top Model. Gwiazda jakiś czas temu mocno zaskoczyła fanów. 18 lipca na świat przyszedł jej długo wyczekiwany syn, Iwo Lew. Szczęśliwa mama nie kryła, że zawsze marzyła o macierzyństwie.

O tej roli marzyłam przez całe lata. Zresztą pozwoliłam sobie na taki komentarz, że to jest bardzo wyczekiwane, oczekiwane dziecko. Wiele lat się starałam. Wiem, w jakiej sytuacji są kobiety. Bardzo wiele z nas ma ten temat do przerobienia, do przepracowania. To trwa latami czasami, nikt nie wie, czym to jest okupione. Jestem przygotowana do tej roli mentalnie od lat, wyobrażałam sobie ten moment, a teraz jestem szczęściarą – mówiła w Dzień Dobry TVN.

Również czas ciąży był dla niej pięknym i niezapomnianym etapem życia.

Ten czas jest tak krótki dla kobiety, a wydaje się wcześniej, że to prawie rok naszego życia, kiedy nosimy malucha pod sercem. To jest nieprawdopodobne, jak zmienia się perspektywa i ta relacja z samą sobą. To jest kompletnie inny świat – uzupełniła.

Aktualnie piękność przebywa z partnerem i dzieckiem na wakacjach w Grecji. Wyjazd na bieżąco relacjonuje w mediach społecznościowych. Wczoraj zamieściła w nich odważne selfie.

Kasia Sokołowska bez makijażu. Jak wygląda?

Zapozowała do niego bez makijażu, z ręcznikiem na głowie i w koszulce bez rękawów, pod którą zapomniała założyć stanik. Jej look uzupełniała biżuteria.

49-latka tak bardzo spodobała się fanom w tym wydaniu, że obsypali ją pochwałami. Jedna z osób podzieliła się ciekawym stwierdzeniem. Stwierdziła, że macierzyństwo dobrze służy jurorce, z czym rzeczywiście trudno polemizować.

  • Ślicznie Pani Kasiu. Urlop i kosmetyki służą Pani.

  • Pani Kasiu, wygląda Pani pięknie. Macierzyństwo służy.

  • Super fotka.

  • To synek Pani dodał rozświetlenia na twarzy naprawdę macierzyństwo służy – to tylko niektóre entuzjastyczne wpisy internautów.

Zgadzacie się z autorami tych wypowiedzi?


Kasia Sokołowska bez makijażu

Kasia Sokołowska bez makijażu

Kasia Sokołowska na wakacjach z rodziną

Kasia Sokołowska na wakacjach z rodziną

Gwiazdy w „DDTVN”. Katarzyna Sokołowska

Gwiazdy w „DDTVN”. Katarzyna Sokołowska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×