Wzruszające prezenty od dzieci, romantyczne chwile z mężem i wiele innych niespodzianek… Tak Victoria Beckham obchodziła 42. urodziny

42. urodziny Victorii Beckham zdjęcia

42. urodziny Victorii Beckham zdjęcia

Urodziny Victorii Beckham

Victoria Beckham to bez wątpienia jedna z najbardziej rozpoznawalnych artystek na świecie. Szerokiej publiczności dała się poznać wtedy, gdy była członkinią grupy Spice Girls.

Fani pokochali Victorię. Zakończenie działalności zespołu nie sprawiło, że zainteresowanie jej osobą zmalało. Wręcz przeciwnie! Jako żona piłkarza Davida Beckhama może rozwijać także swoje inne pasje. Victoria jest przecież wziętą projektantką. Szybko stała się wręcz ikoną mody. Jej projekty nosi wiele gwiazd. Victoria chętnie angażuje się w różnego rodzaju działalności. Często możemy spotkać ja także na branżowych imprezach.

Zobacz: Bardzo szczupła Victoria Beckham na gali amFAR. Wyeksponowała piersi w obcisłej sukience 

Tymczasem okazuje się, że artystka obchodziła niedawno urodziny. Victoria skończyła bowiem 42 lata. Ten wyjątkowy dzień świętowała w towarzystwie najbliższych: męża i dzieci. Rodzina zadbała o to, aby jubilatka świetnie się czuła.

David Beckham złożył ukochanej wzruszające życzenia:

Wszystkiego najlepszego dla pięknej, pasjonującej kobiety. Życzymy Ci wspaniałego dnia i rozpieszczenia, bo zasługujesz na rozpieszczenie przeze mnie i nasze wspaniałe dzieci. W 42 lata udało Ci się tak wiele osiągnąć i wygląda na to, że dopiero zaczynasz. Wszystkiego najlepszego – kochamy Cię – Napisał na Instagramie.

O tym, jak wszyscy bawili się tego dnia możecie przekonać się zaglądając do naszej galerii. Victorii życzymy wszystkiego najlepszego!

Zobacz: Martyna Wojciechowska świętowała ósme urodziny córki. Zamieściła wzruszający wpis

Winnica Davida i Victorii Beckham

42. urodziny Victorii Beckham

David i Victoria Beckham wybrali się przed walentynkami na kolację (fot. East News)

Ile lat ma Victoria Beckham? (fot. East News)


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×