Wirtualna Polska

Całe „365 dni” w internecie. Blanka Lipińska zrobiła prezent dla fanów

Całe „365 dni” w internecie. Blanka Lipińska zrobiła prezent dla fanów

Blanka Lipińska

356 dni film trafi na mały ekran. Gdzie będzie można go legalnie obejrzeć? Od kiedy? Ta wiadomość z pewnością ucieszy fanów twórczości Blanki Lipińskiej. 

Wirtualna Polska

Blanka Lipińska stworzyła trylogię 365 dni, która w krótkim czasie stała się bestsellerem. Pierwsza z nich doczekała się ekranizacji, a sale kinowe były wypełnione niemal po brzegi. Kolejne trafią na ekran w kolejnych latach, co potwierdziła pisarka, zdradzając, co przygotowuje dla widzów:

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Pamiętajmy, że w drugiej części pojawi się drugi główny bohater, tak więc nam dojdzie jeszcze jedno ciacho. Nacho, czyli drugi główny bohater jest Hiszpanem z urodzenia, ale z pochodzenia w połowie Skandynawem. Tak więc rozpoczęliśmy już jakiś czas temu poszukiwania mojego kolejnego idealnego bohatera. Będę miała ich dwóch.

365 dni — gdzie legalnie obejrzeć film?

Zanim druga część filmu zagości na dużym ekranie, okazuje się, że film 365 dni trafi na mały ekran. Już od jutra będzie można go legalnie oglądać na platformie Netflix, o czym poinformowano na fanpage’u:

Test przed jutrem.
Wskaż, które z poniższych zdań wypowiedzianych 1 kwietnia będzie żartem, a które prawdą:
1. Ej, hehe, a wiesz, że na Netflix weszło 365 dni
2. Ej, hehe, a wiesz, że jak naciśniesz ctrl @ to Netflix będzie żółty?

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Wiadomość o tym, że ta wiadomość jest prawdą, a nie prima aprillisowym żartem, potwierdziła menadżerka Lipińskiej w rozmowie z Pudelkiem: 

Blanka bardzo się cieszy, ponieważ od samego początku wspiera walkę z piractwem. Cieszy się więc, że film będzie dostępny w Polsce z legalnego źródła.

Będziecie oglądać?

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Zobacz także: Blanka Lipińska odkrywa kolejne karty i opowiada o związku z Baronem. Zapolowała na niego niczym tygrysica


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×