32-letnia Natalia Janoszek nigdy nie miała chłopaka! Piękność zdradziła zaskakujący powód takiego stanu rzeczy

Natalia Janoszek

Natalia Janoszek

Natalia Janoszek podzieliła się mocnym wyznaniem. Choć ma 32 lata, to jeszcze nigdy miała chłopaka. W wywiadzie wytłumaczyła dlaczego. 

Natalia Janoszek pochodzi z Bielska-Białej. Pierwsze kroki w karierze stawała jako modelka. Z czasem zadebiutowała w filmach Bollywood, dzięki czemu stała się jedną z największych gwiazd indyjskiego kina. Oczywiście 32-latka jest też coraz bardziej rozpoznawalna w swojej ojczyźnie. Dowodem na to jest zaangażowanie jej do Tańca z gwiazdamiw którym tańczy u boku Rafała Maseraka. Para radzi sobie wręcz doskonale, a część telewidzów widzi w nich zwycięzców tej edycji show.

O ile piękność świetnie radzi sobie w pracy, to nieco gorzej wygląda jej życie uczuciowe. Jak się okazuje, nigdy nie była w żadnym związku.

Natalia Janoszek gorzko o swoim życiu miłosnym

W ostatnim odcinku TzG aktorka dała do zrozumienia, że treningi rumby, w trakcie których musiała się bardzo zbliżyć do Rafała, były dla niej trudne. Wszystko przez to, że dotychczas nie miała bliskich relacji z mężczyznami. Więcej na ten temat opowiedziała w rozmowie z reporterem Pudelka. 

Temat romantyzmu, bliskości, namiętności, miłości jest mi obcy… – wyjaśniła Natalia.

Następnie potwierdziła, że nigdy nie była w związku.

Tak, nigdy nie byłam w związku – zadeklarowała.

Dodała, że żaden mężczyzna nie traktował jej poważnie.

Nikt tak naprawdę nie chciał mnie nigdy w życiu poznać. Trochę byłam jak trofeum. Każdy chciał zdobyć trofeum, ale niekoniecznie mnie poznać… – wyznała.

Jej tata i Rafał są jedynymi osobami, przed którymi się tak otworzyła.

Tak naprawdę mój partner taneczny zna mnie najlepiej ze wszystkich mężczyzn w moim życiu, poza moim tatą – wskazała.

Czasami było jej przykro ze względu na tę sytuację.

Nadal się zastanawiam, wchodząc do pokoju pełnego kobiet, co ze mną nie tak. One mają mężczyzn, są w związkach, a ja ciągle singielka… Ale też uważam, że lepiej być solo niż z byle kim – objaśniła.

Jak się okazuje, większość mężczyzn, którym Natalia dawała szansę, szybko znikała.

 To mi się zdarzyło trzy razy pod rząd i stwierdziłam: „Dobra, zajmę się karierą” – podsumowała.

Rafał, który przysłuchiwał się rozmowie, pocieszył swoją koleżankę, mówiąc, że najwidoczniej trafiała na nieodpowiednie osoby.

W pełni się z nim zgadzamy.


Rafał Maserak, Natalia Janoszek - drugi odcinek Tańca z gwiazdami

Rafał Maserak, Natalia Janoszek - drugi odcinek Tańca z gwiazdami

Rafał Maserak, Natalia Janoszek - drugi odcinek Tańca z gwiazdami

Rafał Maserak, Natalia Janoszek - drugi odcinek Tańca z gwiazdami

Rafał Maserak, Natalia Janoszek - drugi odcinek Tańca z gwiazdami

Rafał Maserak, Natalia Janoszek - drugi odcinek Tańca z gwiazdami

Komentarze

 • Gość pisze:

  Widać że ma zbyt wysoka opinie o sobie.

 • Gość pisze:

  Zdrowia wzruszające przeciez mozna sobie wybrać to tylko szczeniacka miłość dla nich liczyła się tylko praca dom kawa sernik no ale jak tam kotek guzik gotowy aź ciepły i dont now wat ku..wa daas is europe to wasze bęka..ty odjeb..ły ten numer Cw..le I Analfabeci a ile źarobiły wasze szm..ty grom specjals i inne wynalazki -1000bld $£€¥$ i wszystko razy 5 pamietamy kazdą 1s ha ha i to tyle

 • Gość pisze:

  Zdrowia wzruszające przeciez mozna sobie wybrać to tylko szczeniacka miłość dla nich liczyła się tylko praca dom kawa sernik no ale jak tam kotek guzik gotowy aź ciepły i dont now wat ku..wa daas is europe to wasze bękarty odjeb..ły ten numer Cw..le I Analfabeci a ile źarobiły wasze szm..ty grom specjals inne wynalazki -1000bld $£€¥$ i wszystko razy 5 pamietamy kazdą 1s ha ha i to tyle

 • Gość pisze:

  Zdrowia wzruszające przeciez mozna sobie wybrać to tylko szczeniacka miłość dla nich liczyła się tylko praca dom kawa sernik no ale jak tam kotek guzik gotowy aź ciepły i dont now wat ku..wa daas is europe to wasze bękarty odjeb..ły ten numer Cw..le I Analfabeci a ile źarobiły wasze szm..ty grom specjals -1000bld $£€¥$ i wszystko razy 5 kazdą 1s pamiętamy ha ha i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×