Szukaj

20-letni doradca Antoniego Macierewicza mocno namieszał w polityce. Internet zalały bezlitosne memy

Edmund Janniger nowy doradca Ministra Obrony Narodowej - memy

Edmund Janniger nowy doradca Ministra Obrony Narodowej - memy

Nowy doradca Macierewicza – 20-letni Edmund Janniger

Edmund Janniger został nowym doradcą Ministra Obrony Narodowej, Antoniego Macierewicza. Ta decyzja wywołała wiele kontrowersji w sieci. Internauci nie mają litości dla 20-letniego studenta, któremu została powierzona, tak odpowiedzialna funkcja.

Janniger pochwalił się swoją nową funkcją na portalach społecznościowych:

Mianowanie na urząd Doradcy Ministra Obrony Narodowej to dla mnie wielki zaszczyt i zobowiązanie. Dziękuję ministrowi Antoniemu Macierewiczowi za zaufanie, jakim mnie obdarzył

Decyzja Macierewicza nie spotkała się z aprobatą społeczeństwa. Lincz na Jannigera rozpoczął się momentalnie, a sieć zalały memy z jego podobizną.

Edmund Janniger, Edmund Macierewicz

Edmund Janniger, Edmund Macierewicz

Kim jest Edmund Janniger?

Edmund Janniger jest 20-letnim studentem Administracji Publicznej i Organizacji Non-profit na amerykańskim Uniwersytecie Rutgers oraz członkiem Prezydium Senatu tej uczelni. Nowy doradca Ministra Obrony Narodowej jest również prezesem Rady Uniwersytetu Rutguers ds. Publicznych i Międzynarodowych. Z racji propozycji z złożonej przez Antoniego Macierewicza 20-latek postanowił zrobić sobie przerwę w nauce, aby móc poświęcić się propozycji w pełnym wymiarze godzin.

Na swojej stronie internetowej napisał:

Swoją działalność polityczną rozpocząłem u boku ministra Macierewicza, pracując jako asystent. Pomagałem w rozwoju stanowisk politycznych i inicjatyw legislacyjnych dotyczących stosunków transatlantyckich

Edmund jest synem Kamili Krysickiej-Janniger – lekarza dermatolog oraz Roberta A. Schwartza, profesora nauk medycznych oraz dermatologa, jednego z najbardziej znanych na świecie ladaczy zajmujących się nowotworami skóry.


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×