Dramatyczne wyznanie słynnego aktora. Jego synek przegrał walkę z okrutną chorobą. „Tak bardzo chciał żyć i kochać…”

Rob Delaney nie żyje 2-letni synek

Rob Delaney nie żyje 2-letni synek

Rob Delaney rozpacza po śmierci 2-letniego synka

Mówi się, że dzieci gwiazd mają w życiu lepiej, łatwiej, że wszystko dostają podsunięte pod nos, na złotej tacy. Niestety, nawet dzieci gwiazd narażone są na nieszczęścia zupełnie niezwiązane z ich poziomem życia czy sławą ich rodziców. Przekonał się o tym boleśnie Rob Delaney, który wraz z żoną spędził ostatnich 15 miesięcy walcząc z nieustępliwą chorobą. Chorobą, która odebrała mu 2-letniego synka. 

Aktor podzielił się wstrząsającym wyznaniem na swoim Facebooku, informując fanów o śmierci chłopczyka. Henry chorował na raka mózgu:

Henry był radością. Był bystry, zabawny, lubił psocić i przeżyliśmy razem naprawdę wiele przygód, szczególnie wtedy, kiedy po 15 miesiącach spędzonych w szpitalu wrócił wreszcie do domu. Jego guz i związana z nim operacja wywołały u niego znaczną niepełnosprawność fizyczną, ale Henry szybko nauczył się języka migowego i opracował własną metodę przechodzenia od A do B. Tak bardzo chciał żyć i kochać. Dziękujemy ci Henry za spędzenie z nami tyle czasu, na ile ci pozwolono. Tęsknimy za tobą –napisał w łamiącym serce oświadczeniu

Syn aktora został zdiagnozowany tuż po swoich pierwszych urodzinach. Choć chorobę wykryto w pierwszym stadium, niezwykle szybko, ryzykowna operacja sprawiła, że chłopiec stracił sprawność fizyczną. Szybko okazało się, że rak nie powiedział ostatniego słowa, a małżeństwo znów trafiło z chłopcem do szpitala. Tym razem wyszli z niego bez ukochanego synka.

Aktorowi i jego najbliższym serdecznie współczujemy.

Zobacz: Nie żyje legendarna Pani Basia z popularnego programu. Znamy przyczyny jej śmierci

Zobacz: Nie żyje wybitna postać związana z “M jak miłość”. Fani i twórcy serialu są załamami

Zobacz: Nie żyje gwiazda “House of Cards”


Rob Delaney z synem i żoną

Rob Delaney z synem i żoną

Nie żyje 2-letni synek Roba Delaneya

Nie żyje 2-letni synek Roba Delaneya

Rob Delaney opłakuje śmierć syna

Rob Delaney opłakuje śmierć syna

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×