Podekscytowana 14-latka z Polski w „DDTVN” o spotkaniu z Meghan Markle. Zdradziła, co usłyszała od księżnej. „Nie spodziewałam się”

Meghan Markle

Meghan Markle

Meghan Markle uściskała 14-latkę z Polski. Amelia w Dzień Dobry TVN opowiedziała, o czym rozmawiały przez ten krótki czas. Co powiedziała jej żona Harry'ego?

Meghan Markle i książę Harry w momencie śmierci królowej Elżbiety II przebywali w Europie. Wnuk monarchini, gdy dowiedział się o pogarszającym się stanie zdrowia swojej babci, natychmiast udał się do Szkocji do rezydencji Balmoral. To właśnie tam przebywała w ostatnich tygodniach. Nie zdążył jednak pożegnać się z seniorką rodu.

Gdy samolot z nim na pokładzie kołował na niemieckim lotnisku, do wiadomości publicznej podano, że 96-latka nie żyje. Młodszy syn króla Karola III wspominał swoją babcię w przejmującym oświadczeniu.

Babciu, choć to ostatnie pożegnanie smuci nas wielce, na zawsze będę wdzięczny za wszystkie nasze pierwsze spotkania. Od moich najwcześniejszych wspomnień z dzieciństwa, po spotkaniu Ciebie pierwszy raz w roli mojego naczelnego dowódcy, po pierwszy raz, kiedy spotkałaś moją ukochaną żonę i utuliłaś swoje prawnuki.

14-letnia Polka opowiedziała o spotkaniu z Meghan Markle

Meghan i Harry nie mają najlepszych relacji z członkami rodu Windsorów, co w dużej mierze doprowadziło do tego, że dwa lata temu postanowili opuścić szeregi monarchii. Sporym zaskoczeniem był moment, w którym razem z Kate i Williamem pojawili się przed bramą zamku Windsor, gdzie rozmawiali z osobami, które przybyły, by oddać hołd zmarłej królowej.

Wśród tłumu była również 14-latka z Polski. Amelia, która mieszka w Wielkiej Brytanii, na początku nie wiedziała, dlaczego przed barierkami zgromadził się taki tłum. Gdy dowiedziała się, że ludzie czekają na synów Karola III, postanowiła dołączyć, ponieważ jest fanką Meghan.

Byłam zaskoczona, że byli w czwórkę, ale też, że Meghan i Harry tam są – powiedziała Amelia w DDTVN.

Nie spodziewała się tego, że księżna podejdzie właśnie do niej i zacznie rozmowę, a do tego pozwoli się przytulić:

Myślałam, że więcej osób ją przytuli. Nie spodziewałam się, że będę jedyną.

@izzychar97

Meeting Meghan, what a beautiful soul. We love and support you 💜 #meghanmarkle #meghan #windsor

♬ original sound – Isabelle Charters

Nastolatka w śniadaniówce zdradziła także, o czym rozmawiały przez ten krótki moment.

Powiedziałam jej, że czekaliśmy z dwie godziny. Ona stwierdziła, że docenia to, że są tutaj dla jej rodziny.

Nie można się dziwić, że Amelia bardzo przeżyła spotkanie z księżną Meghan, w końcu niewiele osób miało okazję z nią porozmawiać, a o wymianie uścisku na pewno marzyły tłumy.


Meghan Markle i Amelia

Meghan Markle i Amelia screen DDTVN

Meghan Markle i Amelia

Meghan i Amelia

Meghan i Harry oraz William i Kate znowu razem

Meghan i Harry oraz William i Kate znowu razem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×