10 najważniejszych rzeczy, które zdradziła Katarzyna Glinka w wywiadzie dla Wojtka Jagielskiego

Katarzyna Glinka była gościem programu Wojtek Jagielski na żywo. Dziennikarz w 20-minutowym wywiadzie dowiedział się wielu ciekawych rzeczy, których aktorka nigdy wcześniej nie powiedziała. Specjalnie dla Was zrobiliśmy listę 10 najważniejszych wypowiedzi gwiazdy.

1. Mam słaby czas. Myślę, że to jest przez załatwianie 5 tysięcy rzeczy kiedy jadę samochodem. Wychodzi tak, że mój samochód trochę dostaję.

2.Marzy mi się seks w samolocie!

3. Człowiek przechodzi przez różne etapy. Miałam też taki etap, że przeżywałam fascynację absolutną kościołem.

4. Byłam średnią uczennicą.

5. W moim zawodzie jesteśmy narażeni na działanie chemii międzyludziej, bo przekraczamy bardzo szybko granicę intymności.

6. Lalka z Meksyku, którą przywieźli moi rodzice. Tata był podróżnikiem i jakoś tę lalkę szczególnie ukochałam. (O najważniejszym przedmiocie, który posiada)

7. Jeżeli widzę niesprawiedliwość, zawsze zabieram głos! 

8. Mylę, że jestem dość silną i zdecydowaną kobietą. W pierwszej fazie znajomości jest to bardzo interesujące, a potem przeraża. (o relacjach z mężczyznami)

9. Mnie intresuje tylko jedna działka związana z przyjaciółmi, którzy są absolutni zdolni i warci tego, aby ich wspierać i tylko wtedy interesuje mnie wychodzenie, bankiety i warszawka.

10. Koniec końców człowiek zawsze jest sam ze swoimi myślami. Takie momenty mam i te momenty lubię. Ja jestem typem introwertyka i samotnika.


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×