Szukaj

10-letni syn Cristiano Ronaldo ma kłopoty. Sprawę kontrowersyjnego nagrania bada policja

Cristiano Ronadlo syn Junior

Cristiano Ronaldo syn Junior

Cristiano Ronaldo jest bardzo dumnym ojcem. Okazuje się, że przez jedno niefortunne nagranie swoich dzieci może mieć poważne problemy z prawem. Co udostępniła w sieci siostra piłkarza?

Cristiano Ronaldo jest ojcem czwórki dzieci. Jego najstarszy syn kilka dni temu świętował swoje 10-te urodziny. Najstarszego syna piłkarza urodziła wynajęta surogatka. Chłopiec przyszedł na świat się 17 czerwca 2010 w Stanach Zjednoczonych i zgodnie z umową, tożsamość jego matki nigdy nie zostanie ujawniona. W podobny sposób przyszyły na świat trzyletnie bliźniaki, a jedynie najmłodsza córka piłkarza jest również biologicznym dzieckiem jego partnerki.

Sławny piłkarz zdecydowanie chciałby, aby syn poszedł w jego ślady. Z okazji urodzin podarował mu bowiem profesjonalne korki i podzielił się z fanami zdjęciem ze wspólnego treningu. Mały Cristiano dumnie dotrzymywał kroku swojemu sławnemu ojcu, a nawet wygrał z nim w wyścigu do bramki. Już teraz Junior wykazuje wielkie zdolności w kierunku piłki nożnej, więc plany jego ojca mogą się ziścić. Niestety chłopiec mimo młodego wieku może już mieć konflikt z prawem. Wszystko przez jego ciocię.

Cristiano Ronaldo Junior ma problemy z prawem. Wszystko przez jedno nagranie

Chłopiec spędza wakacje na Maderze razem ze swoją rodziną. Siostra Cristiano Ronaldo udostępniła na swoim profilu nagranie, na którym chłopiec szaleje na skuterze wodnym. Niestety może mieć przez to nie lada problemy. Według prawa, aby korzystać z takiej rozrywki, trzeba być osobą pełnoletnią. Wideo krótko po publikacji zniknęło z sieci, jednak według magazynu The Sun policja wszczęła dochodzenie na ten temat. Tabloid cytuje wypowiedź komendanta Guerreiro Cardoso. Gdzie potwierdza on wszczęcie postępowania.

Chłopiec może mieć poważne kłopoty, ponieważ do korzystania ze skutera wodnego niezbędna jest odpowiednia licencja, którą może uzyskać jedynie osoba pełnoletnia. Za takie przewinienie w Portugalii grozi kara od 250 do 2,5 tys. funtów. Na tym etapie postępowania śledczy próbują także ustalić, do kogo należał skuter, na którym poruszał się Cristiano Ronaldo junior.


Cristiano Ronaldo Junior na skuterze

Cristiano Ronaldo Junior na skuterze

Cristiano Ronaldo Junior na skuterze

Cristiano Ronaldo Junior na skuterze

Cristiano Ronaldo i Cristiano Ronaldo Junior

Cristiano Ronaldo i Cristiano Ronaldo Junior

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×