„10 lat młodsza w 10 dni”. Kolejne metamorfozy, które są na językach widzów. Jak poszło tym razem? Maja Sablewska nie zapomni tego odcinka

10 lat młodsza w 10 dni

10 lat młodsza w 10 dni

Widzowie mogli zobaczyć kolejny odcinek 10 lat młodsza w 10 dni i ocenić metamorfozy nowych uczestniczek. Jak poszło tym razem Mai Sablewskiej? Wcześniej pojawiło się mnóstwo krytycznych uwag.

Maja Sablewska Pierwsze kroki w branży stawiała jako menadżerka gwiazd. Z czasem stwierdziła, że to moda jest jej największą pasją i z postanowiła zrobić z niej źródło zarobku. Została stylistką i doczekała się własnych programów, w których odmieniała Polki i doradzała im w kwestiach związanych z ubiorem.

Przez bardzo długi czas była związana ze stacją TVN. Pojawiła się między innymi w talent show X-Factortam zasiadała w jury. Później przyszła pora na autorskie formaty związane z metamorfozami i stylizacjami.

Na antenie można było obejrzeć dwa programy: Sablewskiej sposób na modę i SOS – Sablewska od stylu. W pewnym momencie Maja zrezygnowała z medialnej kariery i usunęła się w cień na długi czas. Kilka tygodni temu wróciła przed kamery, ale już do Polsatu.

Tutaj pojawili się ludzie, pojawiła się przestrzeń, wspaniały program, cudowne kobiety, z którymi mogę pracować i poczułam się potrzebna. W związku z tym wróciłam do telewizji. Wiem, że to był bardzo dobry krok, bo już widziałam pierwsze efekty – mówiła reporterce Jastrząb Post.

10 lat mniej w 10 dni: udane metamorfozy

10 lat mniej w 10 dni miało być wielkim hitem o metamorfozach, ale pierwsze odcinki spotkały się z wielką krytyką widzów, ale też samych uczestniczek. Jedna z nich wprost powiedziała Mai, że ekipa się nie spisała i nie jest zadowolona ze swojego wyglądu. Pod adresem kolejnych odcinków i uczestniczek pojawiło się sporo krytycznych uwag, a widzowie nie byli zadowoleni z tego, co widzieli na ekranie.

W końcu czarne chmury nad programem rozwiał ostatni odcinek. Jego bohaterkami były 41-letnia Ania i 52-letnia Beata, które przez pracę i nadmiar obowiązków odpuściły dbanie o siebie.

Nie mam czasu się już sobą zajmować. Czuję się jak 50-latka – mówiła 41-latka.

Obydwie panie poddały się serii zabiegów na twarz, odwiedziły fryzjera, a później skompletowały nową garderobę. Czy tym razem metamorfozy się udały? Zdecydowanie tak. Uczestniczki były zachwycone zmianami, a mąż 52-letniej Beaty oniemiał, gdy ją zobaczył.

Co to za gwiazda?! Moja piękna żona – powiedział mężczyzna.

10 lat młodsza w 10 dni – metamorfoza Beaty

Beata wygląda niesamowicie!Kto oglądał wczorajszy odcinek? 😍

Posted by Polsat Cafe on Friday, November 18, 2022

Jak wyglądały Ani i Beata przed i po metamorfozach? Zobaczycie to w naszej galerii. Podobają wam się te przemiany? Więcej znajdziecie w galerii.


Anna 41 lat przed metamorfozą

Anna 41 lat przed metamorfozą

Anna 41 lat po metamorfozie

Anna 41 lat po metamorfozie

Anna 41 lat po metamorfozie

Anna 41 lat po metamorfozie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×