10 gwiazd, które mają za sobą odsiadkę w więzieniu. Niektórzy to już recydywiści

Gwiazdy, które siedziały w więzieniu

Gwiazdy, które siedziały w więzieniu

Nie wszystkie gwiazdy mogą pochwalić się krystalicznie czystą przeszłością. Kilka z nich przed laty było na bakier z prawem, przez co wylądowały w więzieniu. Sprawdź, które sławy mają na swoim koncie wyrok pozbawienia wolności.

Artyści bardzo często stają się wzorem do naśladowania dla swoich fanów, jednak nie wszyscy mają krystalicznie czystą przeszłość. Świat show-biznesu potrafi być bardzo brutalny, a gwiazdy, które na co dzień widzimy w ulubionych produkcjach nie zawsze były i są niewiniątkami. Wiele z nich wpadło w poważne tarapaty, które zakończyły się dla nich pobytem w więzieniu. Nawet nie spodziewacie się, kto ma na swoim koncie wyrok sądowy.

Mariusz Pudzianowski spędził w więzieniu kilkanaście miesięcy

Mariusz Pudzianowski jest najpopularniejszym polskim strong manem, który zapisał się na kartach historii polskiego sportu. Jest ośmiokrotnym Mistrzem Polski, sześciokrotnym Mistrzem Europy, pięciokrotnym Mistrzem Świata, trzykrotnym drużynowym Mistrzem Świata Par oraz Mistrzem Super Serii.

Siłacz ma na swoim koncie dwa wyroki sądowe. Pierwszy zapadł w 2000 roku. Wówczas to został skazany za rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Sąd wymierzył mu karę 3,5 roku bezwzględnego pozbawienia wolności, jednak po apelacji wyrok został zmniejszony do 2,5 roku. Pudzianowski opuścił zakład karny po 19 miesiącach, ponieważ został z niego zwolniony za dobre sprawowanie. Przez kilka kolejnych lat był objęty dozorem kuratorskim.

W 2018 roku Mariusz ponownie zasiadł na ławie oskarżonych, ponieważ wraz z kolegami wdarł się do jednego z hosteli, zajął pokoje i rekwirował meble. Jak twierdził, był jednym z udziałowców tego biznesu.

Aleksandra Gietner spędziła w więzieniu kilka lat

Aleksandra Gietner znana jest z filmu Cześć Tereska. Pochodzi z rodziny patologicznej, jednak szybko okazało się, że ma niebywały talent aktorski. Za rolę we wspomnianym formacie otrzymała kilka nagród, a jedną z nich miała odebrać w Stanach Zjednoczonych. Nie pojechała jednak na rozdanie, a w czasie gali okradła z użyciem niebezpiecznego narzędzia jeden ze sklepów w Pabianicach. Za ten czyn sąd wymierzył jej karę 2 lat i 4 miesięcy pozbawienia wolności. Rok później sąd wymierzył jej karę 3 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na 3 lata za posiadanie amfetaminy.

Ta sytuacja nie dała jej jednak zbyt wiele do myślenia i już w 2010 roku ponownie trafiła do więzienia za serię kradzieży, włamań, groźby karalne oraz posiadanie amunicji.

Poniżej możecie obejrzeć fragment filmu Cześć Tereska z udziałem Aleksandry.

Maciej Maleńczuk spędził w więzieniu półtora roku

Maciej Maleńczuk jest znanym wokalistą i gitarzystą rockowym, który na początku kariery określany był mianem barda Krakowa. Niewiele osób jednak wie, że karierę muzyczną rozpoczął dzięki pobytowi w więzieniu. Sąd skazał go na karę 2 lat pozbawienia wolności za odmówienie służby wojskowej. Ostatecznie spędził za kratkami jedynie półtora roku, ale tyle wystarczyło, by dopracować swój warsztat muzyczny.

Maciej Maleńczuk w Sopocie 2018 przerwał hołd dla Kory

Maciej Maleńczuk w Sopocie 2018 przerwał hołd dla Kory

Mike Tyson spędził w więzieniu kilka lat

Mike Tyson jest jednym z najsłynniejszych bokserów na całym świecie. W przeszłości odbył karę 3 lat pozbawienia wolności za zgwałcenie uczestniczki wyborów Miss America.

Mike Tyson ośmieszył Powstanie Warszawskie?

Mike Tyson ośmieszył Powstanie Warszawskie?

Lindasy Lohan ma na swoim koncie kilka wyroków sądowych

Lindsay Lohan miała szansę na wielką karierę, jednak zaprzepaściła ją przez swoje rozrywkowe życie. Zaczęło się od tego, że w 2007 roku została aresztowana przez policję za jazdę pod wpływem alkoholu. Sąd orzekł wówczas wobec niej dozór elektroniczny. Gwiazda jednak nie wyciągnęła wniosków z tej lekcji i dwa miesiące później dopuściła się tego samego. Policjanci znaleźli przy niej również kokainę. Przez kilka kolejnych lat Lohan żyła na bakier z prawem, przez co kilkukrotnie znalazła się na odwyku oraz znajdowała się pod nadzorem kuratora.

Jak obecnie wygląda Lindsay Lohan?

Jak obecnie wygląda Lindsay Lohan?

Robert Downey Jr. był aresztowany kilkanaście razy

Robert Downey Jr. największą popularność zdobył dzięki roli Iron Mana, jednak niewiele osób wie, że ma za sobą trudną przeszłość. Policja aresztowała go 12 razy. W 1996 znaleziono przy nim heroinę i kokainę. Otrzymał nadzór kuratora, a sąd nakazał mu dodatkowo, aby regularnie poddawał się testom na obecność narkotyków. Aktor jednak zignorował to polecenie, przez co regularnie trafiał do więzienia.

Ósme miejsce w rankingu Forbesa: Robert Downey Jr. zarobił 80 milionów dolarów

Ósme miejsce w rankingu Forbesa:
Robert Downey Jr. zarobił 80 milionów dolarów

Paris Hilton spędziła w więzieniu kilkadziesiąt dni

Paris Hilton była niegdyś ulubienicą nastolatek. Słodka gwiazda sprawiała wrażenie niewinnej, jednak to były pozory. Kilka lat temu została zatrzymana za jazdę pod wpływem alkoholu, jednak nie przejmowała się tym, jakie zarzuty jej przedstawiono. Koniec końców sąd stracił cierpliwość i wymierzył jej karę 45 dni pozbawienia wolności.

W 2010 roku na oczach policjanta wypadła jej torebka, w której znajdowała się kokaina. Za ten czyn musiała zapłacić 2000 dolarów grzywny oraz odbyć 200 godzin prac społecznych.

Paris Hilton błysnęła biustem na imprezie przed Oscarami 2021

Paris Hilton błysnęła biustem na imprezie przed Oscarami 2021

Bill Gates siedział w więzieniu

Bill Gates latami pracował na swój majątek oraz sympatię ludzi. Nie wygląda, jak przestępca z filmów akcji, nie mniej jednak w więzieniu był aż trzy razy. W latach 70. został skazany za szybką jazdę oraz prowadzenie auta bez uprawnień.

Bill Gates

Bill Gates

Wesley Snipes jest najpopularniejszym oszustem podatkowym

Wesley Snipes zadebiutował w 1986 roku i szybko został dostrzeżony przez osoby blisko związane z Hollywood. Przez kilka kolejnych lat grał w popularnych amerykańskich produkcjach, gdy na jaw wyszło, że przez niemalże cały ten czas skrupulatnie fałszował zeznania podatkowe. W więzieniu spędził 2 lata i 5 miesięcy.

Wesley Snipes zbankrutował

Wesley Snipes zbankrutował

Martha Stewart spędziła w więzieniu 5 miesięcy

Martha Stewart jest jedną z najbardziej wpływowych kobiet w USA, choć może pochwalić się nieciekawą przeszłością. Okazuje się, że w przeszłości dopuściła się oszustw na giełdzie papierów wartościowych, za co została skazana na karę 5 miesięcy pozbawienia wolności.

Martha Stewart ma polskie korzenie

Martha Stewart ma polskie korzenie

Czy wiecie wszystko na temat swoich idoli?


Mariusz Pudzianowski

Mariusz Pudzianowski

Aleksandra Gietner

Aleksandra Gietner

Maciej Maleńczuk – Top of the Top 2018 Sopot Festival

Maciej Maleńczuk – Top of the Top 2018 Sopot Festival

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×