NewsyZmiany w życiu Nataszy Urbańskiej. Za odważną fryzurą kryje się coś więcej

Zmiany w życiu Nataszy Urbańskiej. Za odważną fryzurą kryje się coś więcej

Natasza Urbańska
Natasza Urbańska
Zuza Maciejewska

12.11.2020 10:20, aktual.: 12.11.2020 16:28

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Przez epidemię koronawirusa w Polsce Natasza Urbańska na początku roku, podobnie jak wielu innych artystów, nieco zwolniła. Zamiast przygotowywać się do kolejnych występów, zaczęła się koncentrować na rodzinie. Pomagała córce w odrabianiu lekcji, poświęcała mnóstwo czasu na spacery z bliskimi.

W wolnych chwilach dopracowywała nową płytę, a także skupiała się na treningach, o czym opowiedziała w rozmowie z Dzień Dobry TVN:

Ja nałożyłam sobie taki reżim, taki harmonogram dnia. Poranki należą do mnie. Kiedy cały dom jeszcze śpi, robię sobie trening. Trenuję codziennie, 3 razy w tygodniu z koleżankami z Buffo, więc też spotykamy się przez telefon, ale to też są takie nasze spotkania i taki czas dla mnie – mówiła w Dzień Dobry TVN.

Natasza Urbańska w nowej fryzurze. Jak wygląda?

Natasza Urbańska niedawno przeszła metamorfozę, którą pochwaliła się w mediach społecznościowych. Zafundowała sobie grzywkę i nieco skróciła włosy, czym zachwyciła internautów. W komentarzach pod jednym ze zdjęć nie brakuje zachwytów nad jej nową fryzurą.

Okazuje się, że wygląd gwiazdy nie jest przypadkowy. Jak wyznała w jednym z wywiadów, nawiązuje on do jej nowej płyty. Przypomnijmy, że Natasza 6 lat po wydaniu swojego debiutanckiego albumu One, zebrała materiał na drugi krążek:

Wizerunek jest naturalną konsekwencją i dopełnieniem mojej muzyki i świata, który odgrywam od jakiegoś czasu — komentuje gwiazda.

Na razie do sieci trafił singiel Nieuchronne. Artystka podkreśla, że dojrzała do zupełnie nowej muzyki:

Dojrzałam do zupełnie nowej muzyki, której jeszcze nigdy nikomu nie pokazywałam. Grzywka dla mnie to też jest duża zmiana i bardzo ważny moment. Pozwoliłam sobie na taką odwagę, żeby odciąć grubą krechą to, co proponowałam do tej pory. To jest dla mnie przełomowy moment, ja wiem, co chcę robić - dodaje Natasza Urbańska.

Czekamy więc na całą płytę, która do sprzedaży powinna trafić już wkrótce.

Natasza Urbańska ma grzywkę
Natasza Urbańska ma grzywkę
Natasza Urbańska ma grzywkę
Natasza Urbańska ma grzywkę
Natasza Urbańska przedłużyła włosy
Natasza Urbańska przedłużyła włosy
Natasza Urbańska
Natasza Urbańska
Natasza Urbańska ma grzywkę
Natasza Urbańska ma grzywkę
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także