ExclusiveNatasza Urbańska i Danuta Martyniuk szczerze o medycynie estetycznej. To dzięki TYM zabiegom wyglądają tak cudownie!

Natasza Urbańska i Danuta Martyniuk szczerze o medycynie estetycznej. To dzięki TYM zabiegom wyglądają tak cudownie!

Natasza Urbańska, Danuta Martyniuk, Monika Jarosińska. Jak dbają o siebie gwiazdy?
Natasza Urbańska, Danuta Martyniuk, Monika Jarosińska. Jak dbają o siebie gwiazdy?
18.10.2022 07:00

Klinika La Perla SPA w Hotelu Żubrówka w Białowieży oficjalnie otwarta! Gości przywitała Prezes Zarządu i właścicielka sieci Klinik La Perla w Polsce, Kalina Ben Sira oraz dyrektor Hotelu Żubrówka Andrzej Malinowski. Otwarciu 10 Kliniki La Perla towarzyszyły pokazy mody, bielizny i sukien ślubnych , a w pokazie uczestniczyły profesjonalne modelki i gwiazdy: Monika Jarosińska, Małgorzata Pieńkowska, Sylwia Wysocka, Laura Samojłoicz, Magda Górska, Eliza Gwiazda, Ewa Pacuła oraz Joanna Osyda. Gościem specjalnym była Danuta Martyniuk, która zaszczyciła wieczorny pokaz swoją obecnością. Wieczorną galę wraz z lekarzem medycyny estetycznej, doktorem Pawłem Ponichterą poprowadziła Kalina Ben Sira.

Partnerem generalnym wydarzenia był Just Buy It, wyłączny dystrybutor SHIR Beauty&Science marki kosmetyków z CBD oraz W.Kitchens,  Vista, Chantarelle, Czysta Micha oraz Skarby Serowara. W niedzielę 9 października odbyło się oficjalne przecięcie wstęgi – symboliczne otwarcie Kliniki La Perla SPA. Wisienką na torcie weekendu pełnego wrażeń była obecność pięknej i utalentowanej Nataszy Urbańskiej, która o swoją urodę dba od lat w Klinice La Perla. Z tej okazji postanowiliśmy zapytać gwiazdy jak o siebie dbają.

Gwiazdy o tym, jak dbają o urodę. Z jakich zabiegów korzystają?

Danuta Martyniuk przyznała, że uwielbia masaże:

Bardzo lubię masaże na ciało, na twarz. Bardzo lubię zabiegi na twarz. Zobaczę, co jest w ofercie i na pewno będę z tego korzystała.

Natasza Urbańska jest z kolei fanką mezoterapii:

Moim ulubionym zabiegiem jest zabieg Biolift. Jest on bardzo delikatny, taki bankietowy. Żeby ta buzia złapała takiego rumieńca i świeżości. Najlepiej robić go to tak raz na tydzień, raz na dwa tygodnie w takiej serii sześciu zabiegów. I myślę, że taki must have w moim wieku, to jest mezoterapia. Bez mezoterapii ja sobie w ogóle nie wyobrażam dbania o cerę. Ważna jest też pielęgnacja – zmywanie makijażu, dobre kremy, ale mezoterapia czyni cuda i jestem jej wielką fanką. Bez specjalnych wypełniaczy można przetrwać wiele lat i wyglądać świeżo.

Monika Jarosińska ma problem z limfą, ale poleca za to coś innego:

Są dwa różne zabiegi. Albo zabiegi na ciało, albo na twarz. Ja np. całe życie mam problem z limfą czyli z zastojami limfatycznymi. I to bardzo polecam – presoterapię, masaże manualne. To są świetne zabiegi, które bardzo polecam kobietom.

Magdalena Górska stawia na naturalne zabiegi:

Ja głównie korzystam z takich zabiegów, które pobudzają cerę do regeneracji, są nawilżające, pielęgnacyjne. La Perla ma tak szeroki wachlarz zabiegów, że na pewno znajdę coś dla siebie i niekoniecznie to musi być bardzo ingerujące. Na pewno znajdę coś, co odświeży moją cerę, rozświetli i będzie dla mnie odpowiednie.

W wy jakie zabiegi lubicie?

  • Natasza Urbańska. Top of the Top Sopot Festival 2022
  • Monika Jarosińska - charytatywny pokaz mody
  • Monika Jarosińska - charytatywny pokaz mody
  • Magdalena Górska. Premiera filmu Detektyw Bruno
  • Magdalena Górska - premiera filmu "Mistrz"
  • Danuta Martyniuk w hotelu Żubrówka
  • Danuta Martyniuk w hotelu Żubrówka
  • Natasza Urbańska - Bal Fundacji TVN 2022 (suknia Paprocki&Brzozowski)
[1/8] Natasza Urbańska. Top of the Top Sopot Festival 2022
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także