NewsyMarcjanna Lelek nagle zniknęła z "M jak miłość". Teraz pokazała się z dzidziusiem. Fani gratulują

Marcjanna Lelek nagle zniknęła z "M jak miłość". Teraz pokazała się z dzidziusiem. Fani gratulują

Marcjanna Lelek została mamą?
Marcjanna Lelek została mamą?
Magda Kwiatkowska

01.06.2021 00:54, aktual.: 02.06.2021 07:00

Marcjanna Lelek największą popularność zdobyła dzięki roli Natalki Mostowiak, adoptowanej córki Marka i Hanki Mostowiaków w serialu M jak miłość. Aktorka wcielała się w tę postać od 2000 roku, jednak ponad sześć miesięcy temu podjęła nagłą decyzję o odejściu z formatu.

Natalkę mogliśmy zobaczyć w serialu po raz ostatni w 1538 odcinku, gdy wróciła na chwilę do Grabiny, ponieważ jej małżeństwo legło w gruzach. To właśnie wtedy okazało się, że Franek zdradza ją ze swoją byłą dziewczyną, Justyną, która od początku próbowała rozbić ich związek. Przed wyjazdem obiecała Barbarze, że jeszcze kiedyś wróci do rodzinnego domu, jednak póki co nic na to nie wskazuje.

Gwiazda po odejściu z M jak miłość zaczęła realizować swoje prywatne plany. Od czasu do czasu udostępnia w social mediach nowe zdjęcia, aby pokazać fanom, czym w danej chwili się zajmuje. Jakie było ich zaskoczenie, gdy Marcjanna opublikowała zdjęcia z niemowlęciem.

Marcjanna Lelek została mamą?

Aktorka w ostatnim czasie zaangażowała się w kilka projektów. Między innymi wzięła udział w sesji zdjęciowych, a jej efektami podzieliła się na Instagramie. Na pozór można odnieść wrażenie, że w jej życiu nie zaszły większe zmiany, jednak rzeczywistość jest zgoła inna.

Marcjanna z biegiem czasu zrozumiała, że wolałaby stać po drugiej stronie kamery, dlatego też rozpoczęła studia na wydziale reżyserii Szkoły Filmowej w Łodzi. Niewiele osób wie, ale Lelek była drugim reżyserem krótkometrażowego filmu fabularnego pt. Noamia. Aktorka stworzyła również kilka scenariuszy do podobnych produkcji.

Fani gwiazdy byli przez chwilę przekonani o tym, że realizuje się ona nie tylko zawodowo, ale i prywatnie – w roli mamy. W niedzielę późnym wieczorem Marcjanna opublikowała na Instastory zdjęcie z dzidziusiem. Na jej twarzy malował się szeroki uśmiech. Fani od razu pospieszyli z gratulacjami.

Jak ustalił portal Super Seriale, radość Internautów była przedwczesna. Gwiazda postanowiła odpowiedzieć na pytanie portalu o to, czy została mamą:

Zostałam jedynie ciocią.

Chcielibyście, żeby Marcjanna wróciła do M jak miłość?

  • Marcjanna Lelek została mamą?
  • Marcjanna Lelek została mamą?
  • Marcjanna Lelek została mamą?
  • Marcjanna Lelek została mamą?
  • Marcjanna Lelek została mamą?
  • Marcjanna Lelek została mamą?
  • Marcjanna Lelek została mamą?
[1/7] Marcjanna Lelek została mamą?
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także