ExclusiveNatalia i Michalina komentują przegraną w "Top Model": "Wiem, że i tak zrobię karierę". Jak oceniają zwycięstwo Klaudii? Padło kilka szczerych słów [WIDEO]

Natalia i Michalina komentują przegraną w "Top Model": "Wiem, że i tak zrobię karierę". Jak oceniają zwycięstwo Klaudii? Padło kilka szczerych słów [WIDEO]

Klaudia, Natalia, Michalina z Top Model
Klaudia, Natalia, Michalina z Top Model

08.12.2022 11:00, aktual.: 08.12.2022 11:37

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Top Model to program, który od pierwszego odcinka przyciąga przed telewizory. Wczoraj swój wielki finał miała 11. już edycja show dla modeli i modelek. Ponownie nie brakowało chętnych do udziału w tym kultowym już formacie. Do ostatniego odcinka awansowały trzy uczestniczki, które zmierzyły się w wielkim finale. Tutaj o ich przyszłości w świecie mody decydowały głosy widzów. O zwycięstwo walczyły: Michalina Wojciechowska, Natalia Woś i Klaudia Neścior. Uczestniczki pojawiły się między innymi w sesji okładkowej dla Glamour.

Jaka pierwsza z rywalizacji odpadała Michalina. Zacięta rywalizacja do samego końca trwała pomiędzy Natalią i Klaudią. Okazało się, że głosami widzów, to druga z wymienionych zasłużyła na nagrodę główną i możliwość dalszej pracy w branży.

Natalia Woś komentuje swoją przegraną w Top Model

Wynik finału był mocno zaskakujący. Wydawało się bowiem, że to właśnie Natalia zgranie główną nagrodę. To ona z najwyższymi notami ukończyła niemal wszystkie konkurencje i usłyszała wiele komplementów od jurorów. Widzowie jednak zadecydowali inaczej. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post Natalia na gorąco skomentowała swoją przegraną w show:

Myślę, że drugie miejsce to jest dla mnie ogromny zaszczyt. Nie spodziewałam się, że w tak młodym wieku, będę sama w tym momencie, w tym miejscu i będę oglądała te zmieniające się okładki. Ja czuję się wewnętrznie wygrana i gratuluję Klaudii, bo jej się to należało. Wiem, że ja z Misią i tak zrobimy karierę, bo kochamy modeling, to jest nasza ogromna pasja i to jest coś, co czujemy, że będziemy w przyszłości robić.

Natalia przyznaje, że zdecydowanie stawia na modeling:

Pokazywanie się na ściankach, życie influencera, może jakbym miała zaproszenia, to gdzieś by się przeplatało, ale szczerze wolałabym pójść w stricte modeling.

Kto z poprzednich edycji jest jej inspiracją?

Akurat Karolina Pisarek być może jest bardziej celebrytką, niż modelką, ale ona jest dla mnie takim przykładem, że nie poddała się, dobrze wykorzystała swoje 5 minut i gratuluję jej, jak teraz pracuje, jak się odnajduję i tego wszystkiego, więc ona jest dla mnie ogromną inspiracją i przykładem, że nie można się poddawać.

Natalia już w zeszłym roku próbowała swoich sił w Top Model, jednak bez powodzenia:

Sama sobie udowodniłam, że w tamtym roku się nie udało. Trochę pracy włożonej i da się prawie wygrać program, chociaż myślę, że i tak nie świadczy to o tym, kto zrobi największą karierę w przyszłości.

Michalina Wojciechowska o przegranej w Top Model

Michalina, która była faworytką jurorów, a do programu została przywrócona dzięki decyzji Joanny Krupy, tak skomentowała to, co wydarzyło się w finałowym odcinku Top Model:

Czuję się wspaniale. Przyszłam tutaj z takim nastawieniem, że niezależnie od tego, co się wydarzy, czy będę pierwsza, druga, czy trzecia, to ja już jestem wygrana i wszystkie trzy jesteśmy. Nie mam żalu do tego, że odpadłam. A wręcz się cieszę, bo to da mi więcej motywacji do działania. To nie była moja pierwsza przygoda z modelingiem, zaczęłam modeling w wieku 16 lat.

Trzymamy kciuki za kariery obu dziewczyn.

Natalia Woś z Top Model po metamorfozie
Natalia Woś z Top Model po metamorfozie
Michalina Wojciechowska z Top Model przed metamorfozą
Michalina Wojciechowska z Top Model przed metamorfozą
Michalina Wojciechowska z Top Model po metamorfozie
Michalina Wojciechowska z Top Model po metamorfozie
Finalistki Top Model 11
Finalistki Top Model 11
Natalia Woś z Top Model przed metamorfozą
Natalia Woś z Top Model przed metamorfozą
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także