NewsyNatalia Szroeder i Quebonafide zaskoczyli namiętnym pocałunkiem na scenie. Takie gesty w ich wykonaniu to prawdziwa rzadkość

Natalia Szroeder i Quebonafide zaskoczyli namiętnym pocałunkiem na scenie. Takie gesty w ich wykonaniu to prawdziwa rzadkość

Natalia Szroeder i Quebonafide
Natalia Szroeder i Quebonafide
Krystyna Miśkiewicz

20.07.2021 15:40, aktual.: 20.07.2021 20:12

Natalia Szroeder jest jedną z najbardziej utalentowanych wokalistek młodego pokolenia. Szybko zaskarbiła sobie sympatię widzów, a jej utwory stały się wielkimi przebojami. Poznała się na niej nie tylko polska publiczność. Swego czasu o piosenkarce rozpisywały się najpoczytniejsze zagraniczne portale. To wszystko za sprawą jej kapitalnego wykonania coveru przeboju Whitney Houston.

Pochodząca z Kaszub artystka urzekła fanów nie tylko ogromnym talentem, ale także niepowtarzalną urodą. Ma subtelne rysy twarzy i idealną figurę. Zawsze broni się swoją skromnością i nieprzerysowanym wizerunkiem. Naturalność i wdzięk stały się jej znakiem rozpoznawczym. Chociaż od zawsze wzbudzała zainteresowanie fanów, to odkąd związała się z raperem Quebonafide, internauci śledzą jej poczynania z jeszcze większą ciekawością. Mimo iż od czasu do czasu na profilu artystki pojawiają się kadry, na których możemy zobaczyć ją z ukochanym, to dzisiejsza publikacja jest prawdziwym hitem dla fanów.

Natalia Szroeder i Quebonafide całują się na scenie

Natalia i jej partner podobnie jak większość artystów spędzili w domu wiele miesięcy. Pandemia skutecznie sprawiła, że nie mogli pracować i grać koncertów. Był to dla nich niezwykle trudny czas, a jedyny kontakt z fanami stanowiły social media. Wraz z nadejściem lata i zniesieniem większości surowych obostrzeń koncerty znowu się odbywają. Z możliwości występów przed publicznością skorzystała także artystka i jej ukochany.

Szroeder i Quebo dali wspólny koncert w Łodzi, na którym pojawiło się mnóstwo fanów stęsknionych za występami na żywo. Kolejnego dnia udali się do Gdyni, by wystąpić podczas Opener Festiwalu. Artyści dali niezapomniane show i nie chodzi tutaj jedynie o muzyczne doznania. Postanowili obdarzyć się na scenie namiętnym pocałunkiem.

Był to długi i wyjątkowo intensywny weekend. Dziękuje Wam! Łódź, letnisko, dziękuje za wspaniałą energię. fot. Michał Grobelny. Gdynia, @opener_festival , dziękuje za ciepłe przyjęcie. fot. @dagsoon

Zarówno dla fanów, którzy pojawili się na koncertach, jak i dla ich obserwatorów w sieci to niebywała gratka. Ani Natalia, ani Quebo nie pokazują często takich oznak czułości. Widać jednak, że ich uczucie kwitnie i ma się doskonale. Pomimo upływu lat ciągle nic między nimi się nie zmienia.

  • Natalia Szroeder i Quebonafide na jednej scenie
  • Natalia Szroeder i Quebonafide w Dubaju
  • Quebonafide i Natalia Szroeder
  • Quebonafide i Natalia Szroeder – mecz Polska Izrael przed Euro 2020
  • Quebonafide i Natalia Szroeder na romantycznej kolacji
  • Natalia Szroeder i Quebonafide całują się na scenie
  • Natalia Szroeder i Quebonafide całują się na scenie
[1/7] Natalia Szroeder i Quebonafide na jednej scenie
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także