NewsyQuebonafide i Natalia Szroeder wystąpili na ślubie Solara. Zaśpiewali hit Edyty Górniak. Wideo z emocjonalnym duetem jest hitem sieci

Quebonafide i Natalia Szroeder wystąpili na ślubie Solara. Zaśpiewali hit Edyty Górniak. Wideo z emocjonalnym duetem jest hitem sieci

Quebo i Natalia Szroeder
Quebo i Natalia Szroeder
Elwira Szczepańska

03.08.2021 17:20, aktual.: 04.08.2021 07:32

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Karol Solar Poziemski 30 lipca sformalizował swój długoletni związek. Znany raper poślubił matkę swojego dziecka. Muzyk wziął ślub z Magdaleną Dubrawską, a na uroczystości oprócz rodziny i najbliższych przyjaciół państwa młodych pojawiło się też mnóstwo znanych artystów.

Nagrania z tych wyjątkowych chwil szybko pojawiły się w sieci. Zaproszeni goście relacjonowali wieczór na Instagramie, na platformie YouTube pojawiło się nagranie, podczas którego można zobaczyć występ, jaki podczas wesela dali zaproszeni goście. Wśród nich byli też Quebo i Natalia Szroeder. Znana para postanowiła zrobić zebranym niespodziankę. Co zaśpiewali?

Natalia Szroeder i Quebonafide wystapili na ślubie Solara

Natalia Szroeder jest jedną z najpiękniejszych i najbardziej obiecujących artystek młodego pokolenia. Do tego rozgłos zawdzięcza także swojemu związkowi z Quebonafide. Początkowo artyści nie komentowali swojej relacji, z czasem przestali się ukrywać. Zaczęli pokazywać się w miejscach publicznych, a ich wspólne zdjęcia obiegły media. Gdy raper po wielomiesięcznej przerwie wrócił do aktywności w social mediach, pokazał zdjęcia z Natalią. W tym m.in. z ich romantycznej kolacji walentynkowej.

Natalia i Quebo stworzyli duet także na scenie. Utwór Jesień z nowej płyty rapera szybko stał się hitem. Zakochani postanowili także wystapić na weselu Solara.

W prezencie dla młodej pary wykonali piękny utwór Dumka na dwa serca, który reklamował film Ogniem i mieczem. W oryginale śpiewali go Edyta Górniak i Mietek Szcześniak. Wszystko nagrał jeden z gości, a krótki fragment zamieścił na TikToku.

Quebonafide nie znał tekstu piosenki na pamięć, więc zaglądał do telefonu. Natalia, w przeciwieństwie do niego, z pewnością już nie raz śpiewała Dumkę, bo znała każde słowo. Podczas występu zrobiło się bardzo romantycznie, zakochani patrzyli sobie głęboko w oczy i stali blisko siebie. Wykonanie zachwyciło zebranych, a wideo stało się hitem sieci.

Nagranie ze ślubu Solara poniżej.

  • Natalia Szroeder i Quebonafide na jednej scenie
  • Natalia Szroeder i Quebonafide całują się na scenie
  • Solar wziął ślub
  • Solar wziął ślub
  • Solar wziął ślub
  • Solar wziął ślub
  • Solar wziął ślub
  • Slider item
[1/8] Natalia Szroeder i Quebonafide na jednej scenie
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także