Natalia Siwiec na świątecznej imprezie w Pasażu TESCO. Jak wyglądała?
Siwiec nie tylko swoje stroje eksponuje w sieci, ale także podczas eventów, w których bierze udział. Tak było m.in. w sobotę, kiedy Natalia pojawiła się w Krakowie na świątecznej imprezie zorganizowanej przez Pasaż TESCO. Z tej okazji wybrała ciekawy strój.
Ubrała się w świąteczny, szary sweterek zapinany na guziki. Dopasowała do niego przylegające do ciała, bladoróżowe spodnie, które zestawiła z botkami na obcasie ze wzorem skóry węża.
Gwiazda postawiła na rozpuszczone włosy, które delikatnie podkręciła. Zdecydowała się na dzienny makijaż, w którym dominowało podkreślone oko, a usta były jedynie lekko podkreślone szminką.
Wyglądała świetnie! Tak wystylizowana gwiazda poświęciła czas na zrobienie sweterków dla siebie i dla swojej córki, czym pochwaliła się w sieci, przyznając, że uwielbia w ten sposób spędzać wolne chwile.