Chyba, że... ma się takie szczęście jak Natalia Siwiec i spotyka się Świętego Mikołaja na mieście!
Zabawny filmik z świątecznym bohaterem wszystkich dzieci zamieściła na Instagramie, podpisując go:
Wygłupy
Mikołaj chyba jest przyzwyczajony do tego, że dzieci lubią sprawdzać, czy na pewno jest prawdziwy :) Jak myślicie: dostała prezent?