Sporym zainteresowaniem cieszy się także fotka, na której Natalia prezentuje swoje opalone ciało na leżaczku. Celebrytka ma na sobie seksowne czekoladowe bikini, do swojego luksusowego looku Siwiec dodała szałowy kapelusz oraz okulary. Ciekawostką jest fakt, że leżak Natalii stoi na betonie, a w tle z drugiej strony widać morze. Natalia tym razem nie pozuje przy tropikalnych palmach, modelka postanowiła oddać się dobrej literaturze oraz muzyce w znakomitym towarzystwie. Niestety nie wiemy z kim Siwiec odpoczywa w Grecji.
Pod zdjęciem zaczytanej Natalii pojawiło się mnóstwo ciekawych komentarzy od internautów. Sporo internautów spytało Natalię gdzie jest jej słodka córka Mia.
- A dziecko w domu niech tęskni. Niech się zastanawia, gdzie mama. Niech wie, że czasem jest zbędne. Niech się celebryckiego życia uczy. Ale przecież pod dobrą opieką... Ale pamiętać nie będzie... Ale rodzicom też się od życia coś należy...
- Cieszy mnie, że u Was celebrytek też widać oznaki starzenia u Ciebie na stopach
- Tak , brakuje mi tez małej cudnej Mia
- Hmm a gdzie Mia
- Niczego nikomu nigdy nie zazdrościłam ale tego spokoju Pani na tym zdjęciu dziś zazdroszczę
- Znowu reklama peelingu
Zobaczcie jak relaksuje się pierwsza celebrytka kraju