ExclusiveNatalia Siwiec jest zaskoczona wysokimi cenami w Polsce? [WIDEO]

Natalia Siwiec jest zaskoczona wysokimi cenami w Polsce? [WIDEO]

Natalia Siwiec
Natalia Siwiec
19.12.2023 14:08

Natalia Siwiec zyskała międzynarodowy rozgłos, zostając okrzykniętą Miss Euro 2012. Dziś jest jedną z najpopularniejszych polskich celebrytek, choć zdecydowała się opuścić ojczyznę. Urządziła się w luksusowym domu w Meksyku, ale często odwiedza Polskę. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post poruszyła między innymi kwestię polskich cen i odniosła się do wyników wyborów parlamentarnych.

Natalia Siwiec jest zaskoczona wysokimi cenami w Polsce?

Natalia Siwiec przyznała, że kiedy przyjechała z Meksyku do Polski jakiś czas temu, zauważyła podwyżki cen, które dla wielu Polaków były utrapieniem. Obecnie jednak nie robi to na niej już takiego wrażenia.

Teraz nie byłam, ale ostatnim razem jak wróciłam, to pierwszy raz byłam zaskoczona cenami. Zapytałam Mariusza, czy to tyle kosztowało, bo wydawało mi się, że to dużo. Więc byłam zaskoczona.

Jak polskie ceny mają się do meksykańskich? Okazuje się, że nasz kraj w porównaniu do nowego domu Natalii Siwiec wypada korzystniej.

Nie sądzę, że jest taniej. Myślę, że jest nawet drożej jeśli chodzi o produkty porównywalne do tych produktów, które są tutaj w Polsce, bo wszystkie są importowane, natomiast za granicą zawsze zdawałam sobie sprawę, że jest drożej, a teraz nie, mogę powiedzieć, że jest tak samo drogo - oceniła.

Natalia odniosła się także do wyników wyborów parlamentarnych. Jest zadowolona ze zmiany sytuacji politycznej?

Natalia Siwiec oceniła wyniki wyborów parlamentarnych w Polsce

Natalia Siwiec nie ukrywa, że jest zadowolona z wyników wyborów parlamentarnych w Polsce. Jej zdaniem zmiana na politycznej scenie jest dobra.

Fajnie, że są zmiany. Jestem zadowolona - stwierdziła.

Czy w takim razie chciałaby, żeby jej córka za jakiś czas zamieszkała w Polsce? Okazuje się, że ma zamiar pozwolić dziecku wybrać.

Nie wiem, zobaczymy jak będzie starsza, jak będzie wyglądała sytuacja na świecie. Pewnie tam, gdzie ona będzie się dobrze czuła. Tak to wygląda - wyznała.

Co wy na to?

Natalia Siwiec
Natalia Siwiec
Natalia Siwiec jest w ciąży?
Natalia Siwiec jest w ciąży?
Natalia Siwiec
Natalia Siwiec
Natalia Siwiec
Natalia Siwiec
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także