To idzie w złą stronę i na pewno my nie możemy tego zatrzymać, tylko będzie jeszcze gorzej.
Co zdaniem Natalii stałoby się, gdyby nagle zniknął Facebook i Instagram, które służą wielu gwiazdom do promocji i zarabiania pieniędzy?
Jezu nie wiem. Pewnie byśmy byli wszyscy w szoku i byłoby ciężko się poruszać, bo jednak jest tam mnóstwo kontaktów. Na pewno byłoby to szalenie skomplikowane.
Wyobrażacie sobie życie bez portali społecznościowych?